banner200
banner235
04 Aralık 2014 Perşembe 14:20
Gülsüm Elvan: “Tayyip Erdoğan senin oğlun da böyle vurulsun”
banner188
banner213
banner230

Berkin Elvan’ın görüntülerini ilk defa TBMM’de izleyen anne Gülsüm Elvan, adeta sinir krizi geçirdi. Basın toplantısının başında salondan ağlayarak çıkan Gülsüm Elvan, “Tayyip Erdoğan senin oğlun da böyle vurulsun, senin oğlunun sonu da böyle olsun” dedi.

İŞTE O ANLAR:

http://odatv.com/vid_video.php?id=8D4FE

CHP Tunceli Milletvekili Hüseyin Aygün, Berkin Elvan’ın annesi Gülsüm Elvan ve babası Sami Elvan ile birlikte TBMM’de basın toplantısı düzenledi.

Aygün basın toplantısının başında, “2 dakikalık bir video var. Berkin’i korkakça vuran ve isimlerini İstanbul’daki savcıya bildirmeye de korkan 4 polisin görüntülerini izleyeceksiniz. 14 yaşında bir çocuğun nasıl planlanarak ve sinsice katledildiğini videoda göreceksiniz” dedi.

ADETA SİNİR KRİZİ GEÇİREN ANNE ELVAN SALONDAN ÇIKMAK ZORUNDA KALDI

Görüntüleri ilk defa izleyen anne Gülsüm Elvan gözyaşlarına boğuldu. Gülsüm Elvan, “Tayyip Erdoğan senin oğlun da böyle vurulsun, senin oğlunun sonu da böyle olsun” dedi.

Gözyaşlarına boğulan anne Gülsüm Elvan, adeta sinir krizi geçirdi. Görüntüleri izleyen anne Gülsüm Elvan, koluna girenlerin yardımıyla basın toplantı salonundan çıktı.

TBMM BAŞKANI CEMİL ÇİÇEK, ELVAN AİLESİYLE GÖRÜŞTÜ

CHP Tunceli Milletvekili Hüseyin Aygün, “Bu görüntüler dosyaya sunulalı aylar oldu ve iki dakikalık görüntüler çok uzun mücadeleler sonucu bulunarak İstanbul’daki savcılıktaki dosyaya girdi. İstanbul Emniyeti bu görüntülerde yer alan kişilerin yüzleri, fiziki halleri çok açık olduğu halde bu 4 polisin ismini aylardır Cumhuriyet savcısına bildirmedi. O nedenle bu dosya tıkanmış durumda” dedi.

Berkin’in anne babasının dün TBMM Başkanı Cemil Çiçek ile bu yüzden görüştüklerini ifade eden Aygün, “Cemil Çiçek ilgileneceğini söyledi. Bu polislerin bir an evvel mahkemeye isimlerinin verilmesi ve bir kamu davası açılması lazım. Aksi halde Yavuz Bingöllerin kendi kişisel reklamlarını yaptığı, başkalarının 14 yaşındaki bir çocuğun ölü bedeni üzerinden siyaset yaptığı utanılacak günleri görmeye devam ederiz. Kamu davası bir an evvel başlasın ve bu cinayetin failleri cezalandırılsın diyoruz.”

Odatv.com

http://odatv.com/n.php?n=tayyip-erdogan-senin-oglun-da-boyle-vurulsun--0412141200

Son Güncelleme: 04.12.2014 14:24
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol