banner200
banner222
Yeşim
Yeşim
16 Şubat 2015 Pazartesi 17:07
Gülben Ergen'den ülkücüleri kızdıran mesaj
banner188
banner213
banner230

Özgecan Aslan 'ın katil zanlısı Suphi Altındöken ile Fatih Gökçe 'nin Facebook hesaplarında ülkücü işaretle poz verdikleri medyaya yansımıştı. O poz üzerine Gülben Ergen 'den gelen yorum ülkücüleri kızdırdı.

Özgecan Aslan 'ın katili Suphi Altındöken'in resmini paylaşan Gülben Ergen ülkücüleri kızdıran şu sözleri yazdı;

-"Kıza tecavüz ettiğin yüzün, işkence bakan gözün, o birleştirdiğin parmaklarınla mı kestin Özge yi! O parmaklarınla mı yaktın sonra!Neslin kurusun".

Gülben Ergen 'in 'ülkücülerin el işareti' üzerinden yaptığı bu yorum sonrasında instagram bir anda karıştı. Ergen'e tepki mesajları yağdı.

Haber görseli

Gülben Ergen tepkiler üzerine bu kez şu twiti attı;
-Katilin sembolüne takılanlar ayıpların en büyüğü size. Bir can gitmiş,ülke ayağa kalkmış,konu kadın cinayetleri, vahşet. Neyin derdindesiniz?! Cinayetin şeklini, elinin sembolünü sorgulayarak bi yere varamazsınız.Aranmayı benim üzerimden yapanlar aradığınız bende yok!Başka yere!

MEHMET ASLAN TEPKİ GÖSTERDİ

İsmi MHP aday adayı olarak geçen Mehmet Aslan , Gülben Ergen 'e ilk tepkiyi veren kişi oldu. Mehmet Aslan Instagdam hesabından ülkücü işareti yapan çocukların fotoğrafını paylaşarak şunları yazdı;

Haber görseli

- "Şimdi bu yavrular cani mi? Sapık mı? Canavar mı? Bu parmaklar suçlu mu? Hayır tam tersi onlar bu ülkenin geleceği, gerçek teminatı. İşte şimdi birleştirdikleri parmaklarla ileride sanata, ilime, bilime imza atacaklar; tüm önyargılara ayrımcıilara müfterilere rağmen!


Cumhuriyet

banner229
Son Güncelleme: 16.02.2015 17:11
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol