banner200
banner222
Rahmi
Rahmi
05 Haziran 2016 Pazar 17:21
GİB den YENİ SİSTEM
banner188
banner213
banner230
Mükelleflerimizin Talep ve Önerilerini İletebileceği Mükellef Geri Bildirim Sistemi Yenilenerek Kullanıma Açılmıştır.

Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından mükellef odaklı ve katılımcı yönetim anlayışı çerçevesinde oluşturulan Mükellef Geri Bildirim Sistemi, yenilenen içeriği ile 2 Haziran 2016 tarihinde Gelir İdaresi Başkanı Sayın Adnan ERTÜRK'ün katılımlarıyla hizmete açılmıştır. Mükelleflerimizin talep ve önerilerini daha hızlı ve kolay iletebilmeleri için sistemin yazılımı ve kapsamı geliştirilmiştir.

Mükelleflerimizin, vergi borcu sorgulama, ödeme, motorlu taşıtlara ilişkin mükellefiyet ve tahsilat gibi bazı işlem taleplerini vergi dairesine gitmeksizin Vergi İletişim Merkezini (444 0 189) arayarak iletmeleri halinde, taleplerine ilişkin sonuçlar elektronik posta aracılığıyla en kısa sürede kendilerine bildirilecektir.

Mükelleflerimizin Gelir İdaresi Başkanlığının merkez ve taşra birimlerinde sunulan hizmetlere yönelik önerilerini Vergi İletişim Merkezini (444 0 189) arayarak ya da www.gib.gov.tr adresi üzerinden iletmeleri durumunda, önerileri ilgili birimlere iletilerek sonuç hakkında kendilerine bilgi verilecektir.
 
 
Mükellef Geri Bildirim Sistemine ulaşmak içintıklayınız


Read more: http://www.muhasebeweb.com/haber_detay.php?id=5865_Pratik_Bilgiler GİB den YENİ SİSTEM#ixzz4AiNnzbhj
banner229
Son Güncelleme: 05.06.2016 17:23
Anahtar Kelimeler:
GİB Den YENİ SİSTEM
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol