banner200
banner222
Yeşim
Yeşim
06 Ekim 2015 Salı 10:29
Fuat Avni: Saray karıştı, korktukları başlarına geldi
banner188
banner213
banner230

Hükümet ve Cumhurbaşkanı Erdoğan hakkında yazdıklarıyla gündeme gelen Fuat Avni, Önce paraların kaçırılacağını, sonrasında Erdoğan ile birlikte ailesinin de yurt dışına kaçağını öne sürmüştü. Fuat Avni  dün de Bilal Erdoğan'ın seçimlere kadar yurt dışında kalacağını takipçileriyle paylaşmıştı.

Fuat Avni'nin Bilal Erdoğan ile ilgili ortaya attığı bu iddia, AKP'ye yakın televizyon tarafından doğrulandı. Ülke TV'nin haber sitesi, Erdoğan'ın 'doktora' için İtalya'ya gittiğini yazdı.     

Son olarak Fuat Avni Bilal Erdoğan ile ilgili ortaya attığı iddianın Saray'ı karıştırdığını yazdı.

İŞTE FUAT AVNİ'NİN SON TWEETLERİ

1. Yezid, çözüm sürecinde işlenen suçlara dair raporlar gelince bocalamış, suçu bürokrasiye ve askere yıkmak için Ala'yı devreye sokmuştu.

2. Ala'nın açıklamaları sonrası İsrafsaray'a akın eden birçok bürokrat 'Ne denildiyse onu yaptık' diye sitem etmişlerdi.

3. Yargı mensupları başta olmak üzere birçok bürokrat düştükleri bataklıktan kurtulmak için çırpınsa da Yezid'in baskısı sürüyor.

4. Sabahın erken saatinde İsrafsaray karıştı. 'Bilal'in gitmesinin deşifre edilmesi bürokraside infial oluşturur' dediler.

5.Korktukları başlarına geldi. Öğlene kadar Başbakanlık, Adalet, İç işleri ve Dış İşleri bürokratlarının bağlantıları İsrafsaray'a akın etti

6. Yezid'in avaneleri, ‘Artık bu işte olmak istemiyoruz’ diye korkuya kapılmış olanları ikna etmeye çalışıyor.

7. Yezid Bilal'i göndermekle yetinmedi. Gizli kasası olarak kullandığı bazı isimleri de kimseye fark ettirmeden yurt dışına kaçırıyor.

8. Yezid, ekibini ve ailesini tek tek kurtarma derdine düşmüşken içine battığı pisliği de kaçış imkanı olmayan bürokratlara temizletiyor.

9. Sinirlioğlu, Kasırga, İpek, Altınok ve Ala'nın vaatleri artık kimseye inandırıcı gelmiyor. Kullandıkları herkes yüzüstü bırakılacak.

10. Yezid ve ailesi keyif sürerken olan geride kalan yargı mensupları ve bürokratlara olacak. Herkes tehlikenin farkında.

Cumhuriyet

[Haber görseli]

banner229
Son Güncelleme: 06.10.2015 10:32
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol