banner200
banner235
banner225
Yeşim
Yeşim
10 Ocak 2015 Cumartesi 12:31
Fuat Avni: Erdoğan, AVM ve AKP binalarına saldırı planı hazırladı
banner188
banner213
banner230

Fuat Avni: Erdoğan, AVM ve AKP binalarına saldırı planı hazırladı

Fuat Avni Twitter'dan duyurduğu yeni iddiasında, Erdoğan'ın onlarca insanın ölümüne neden olacak bir saldırı planladığını yazdı.

Fuat Avni hesabından paylaşılan iddiada, "Çok yakın zamanda Cemaat postuna bürünmüş MİT elemanlarına kanlı eylemler yaptırılacak ve tüm bu olaylar Cemaat'e mal edilecek" dedi.

Fuat Avni'nin iddiaları şöyle:

Yezid, fiyasko ile sonuçlanan operasyon sonrası Cemaat'i terör örgütü ilan etme işini emniyet içindeki KÇG'den alıp MİT'e havale etti.

Yezid, son 2 gündür Fransa'da yaşanan eylemlerden sonra IŞİD ve El-Kaide'ye verdiği destekten dolayı iyice köşeye sıkıştı.

Yezid, bu sıkıntılı durumdan kurtulmak, durumu lehine çevirmek için yeni hainlikler planlıyor.

F. Gülen'in yıllardır terör eylemleri gerçekleştiren radikal örgütleri şiddetle eleştirdiği biliniyor.

Buna rağmen Yezid, Beşir ve Hakan Fidan Fransa'daki terör eylemlerinin benzerlerini yaptırarak Cemaat'e mal etmeyi planladılar.

Bunun üzerine büyük bir şehirde onlarca masum insanın ölebileceği eylem planı Hakan Fidan tarafından hazırlanarak Yezid'e arz edildi.

Çok yakın zamanda Cemaat postuna bürünmüş MİT elemanlarına kanlı eylemler yaptırılacak ve tüm bu olaylar Cemaat'e mal edilecek.

Yezid ve Dar Oligarklar, Cemaat'i terör ile anılır hale getirmek için onlarca insanın ölebileceği eylemi onaylamakta tereddüt dahi etmedi

Çok yakın zamanda Hakan Fidan'ın ekibi tarafından gerçekleştirilecek eylemlerden zarar görmemeleri için tüm vatandaşlarımızı uyarıyorum.

Büyük alışveriş merkezlerinden ve kalabalık yerlerden uzak durunuz. Her an Yezid'in hain planlarının terör kurbanı olabilirsiniz.

Terör eylemlerinin, Cemaat'e karşı kin ve şiddeti daha çok arttırması için AVM ve AKP teşkilat binalarına yönelik olması kararlaştırıldı

Işid ve El-Kaide'ye destek verdiği herkesçe bilinen Yezid, Cemaat'i terör örgütü ilan edebilmek için onlarca insanın ölümüne onay verdi.

http://haber.sol.org.tr/turkiye/fuat-avni-erdogan-avm-ve-akp-binalarina-saldiri-plani-hazirladi-104934

banner229
Son Güncelleme: 10.01.2015 12:36
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol