banner200
banner235
banner225
Yeşim
Yeşim
06 Haziran 2015 Cumartesi 13:59
Fuat Avni'den Diyarbakır saldırısı hakkında çarpıcı iddia
banner188
banner213
banner230
“Diyarbakır Emniyet Müdürü Halis Böğürcü birkaç gün önce ildeki trafoların listesini neden istemiş, yakında anlaşılır.”

Yurt Gazetesihttp://www.yurtgazetesi.com.tr/gundem/fuat-avni-den-diyarbakir-saldirisi-hakkinda-carpici-iddia-h89684.html

Fuat Avni’den HDP’nin Diyarbakır mitinginde meydana gelen patlamayla ilgili şok iddia. Twitter fenomeni Fuat Avni, Halkların Demokratik Partisi’nin (HDP) Diyarbakır mitingindemeydana gelen patlamaya ilişkin şok iddiada bulundu. Fuat Avni HDP‘nin barış ve sağduyu çağrısı yaptığı, AKP’nin de bombalar patlattığı bir seçim dönemi yaşıyoruz diyerek “Diyarbakır’daki patlama ile seçim sonrası bölgede oluşacak kaosun fitili ateşlendi.” dedi. MİT’in karanlık elleri devrede diyen Fuat Avni, Diyarbakır Emniyet Müdür Halis Böğürcü‘nün birkaç gün önce Diyarbakır’daki trafoların listesini istediğini iddia etti.

Avni, “Diyarbakır Emniyet Müdürü Halis Böğürcü birkaç gün önce ildeki trafoların listesini neden istemiş, yakında anlaşılır.” dedi. HDP’nin sandık görevlileri gözaltına alınacak Fuat Avni attığı tweetlerde Erdoğan’ın HDP tabanını sokağa çıkmasını sağlamak için tahrik ettiğini iddia ederek şöyle devam etti: “Yezid ve avaneleri, PKK’yı harekete geçirmek için her yolu deniyorlar. Büyük illere talimat gönderildi.

Bu sabah İstanbul başta olmak üzere ülke genelinde PKK’nın gençlik yapılanmasına operasyon yapılacak. Bu bahane ile gözaltına alınacaklar arasında, HDP‘nin sandık görevlileri de var. HDP, barajı geçmesin diye her yol deneniyor. Yezid, ‘Seni başkan yaptırmayacağız’ diyen HDP‘ye ateş püskürüyor.”

İşte Fuat Avni’nin şok iddiaları:

yurt gazetesi
http://www.yurtgazetesi.com.tr/gundem/fuat-avni-den-diyarbakir-saldirisi-hakkinda-carpici-iddia-h89684.html

banner229
Son Güncelleme: 06.06.2015 14:04
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol