banner200
banner222
Yeşim
Yeşim
31 Ekim 2015 Cumartesi 21:41
FUAT AVNİ'den  BOMBA OY VE ÖTESİ İDDİALARI
banner188
banner213
banner230

1. Yezid, sandık başında sıkıyönetim ilan edilmesini istedi. Oy verme işlemini kontrol edecekler için ‘Atın dışarı gitsin’ dedi.
2. Cihan Ajansı muhabirleri ile Oy ve Ötesi müşahitlerinin bazıları bir bahaneyle kısa süreli gözaltılarla sandıklardan uzaklaştırılacak.
3. AKP'li Sandık Kurulu Başkanlarının ‘Seçim güvenliğini tehlikeye atıyorlar’ iftirasıyla müşahitlere müdahale gerçekleştirilecek.
4. Sandık Kurulu Başkanları, AKP’li görevliler ve kendilerini farklı partilerden gösteren gizli AKP’lilerle işbirliği yapacak.
5. Sandık Kurulu Başkanları sonuç tutanaklarını YSK’ya tarayıp göndermekle yükümlü. Tutanaklar her sandık için ayrı bir ‘kare kodu’ taşıyor.
6. Sandık Kurulu Başkanları farklı bahanelerle kurul üyelerine kare kodlu tutanağı boş imzalatarak, sayım işlemini tamamlanmış gösterecek.
7. Boş tutanağa imza atmak istemeyen olursa, başkanlara onların yerine tutanağa sahte imza atabilecekleri, korkmamaları söylendi.
8. Oylar, İlçe Seçim Kurulu’na götürülürken Sandık Kurulu Başkanı'nın yanına 'oyların güvenliği sağlanıyor' bahanesiyle polis eklenecek.
9. Oyların taşınması esnasında Sandık Kurulu Başkanı'nın yanında olması zorunlu olan diğer iki üye 'yer yok' denilerek araçlara alınmayacak.
10. Sandık Kurulu Başkanları, kare kodlu boş, imzalı ve mühürlü belgeyi AKP’nin lehine değiştirip İlçe Seçim Kurulu’na teslim edecek.
11. İşleme müdahale edebilecek mülki amirler ve kolluk kuvvetleri AKP’ye yandaş olanlardan seçildi.
12. Sandıklar için yandaş avukatlar ayarlandı. Avukatların iletişim bilgileri sandık başındaki adamlarına verildi.
13. Hırsızlar, sandıklarda avukat desteği alacak. Öncelikli hedef MHP’nin oylarını çalmak.
14. Hırsızlık yapmakla görevli elemanlara MHP’ye az farkla kaybettikleri bütün yerlerde sonuçlara itiraz etme talimatı verildi.
15. Tüm hilelere rağmen en büyük korku sandığa katılımın artması. 'Katılım artarsa CHP'nin oyu da artar' diye titriyorlar.
16. Son seçimde hileleri deşifre olunca ve sandıklara sahip çıkılınca iktidarı kaybettiler. Yine öyle olacak. Muhalefet göz açtırmamalı.
17. Planları tutmayacak diye, avaneler birbirlerinden habersiz yurt dışında yaşayacakları yerler ayarlıyorlar.
18. Bankalardaki hesaplarını dövize çevirip yurt dışına para transferleri yapmaya başladılar.
19. Bürokrasinin dağılmasına engel olmak için apar topar çağrılan Bilal beklemede. İstenilen olmazsa dönmemek üzere İtalya’ya uçacak.
20. 1 Kasım 2015 bitiş tarihleri olacak. Dünyanın öteki tarafına da kaçsalar getirilip yaptıklarının hesabını verecekler.

Yarınki seçimde hile yapacak yargı mensuplarının listesi İsrafsaray'a ulaştı.
[Haber görseli][Haber görseli]


[Haber görseli]
banner229
Son Güncelleme: 31.10.2015 22:26
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol