banner200
banner235
banner225
Yeşim
Yeşim
18 Mayıs 2016 Çarşamba 11:00
Feyzioğlu’ndan sert tepki: "Sen bizim kim olduğumuzu biliyor musun?"
banner188
banner213
banner230

Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, güvenlik görevlisiyle yaşadığı kavgayla gündeme gelen eski Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar'a suç duyurusunda bulunacağını açıkladı.

TBB Başkanı Metin Feyzioğlu, Eski Şehircilik ve Çevre Bakanı Erdoğan Bayraktar’ın İstanbul Avrupa Konutları’ndaki bir güvenlik görevlisini darp etmesine ilişkin Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamayla suç duyurusunda bulunacağını belirtti.

Feyzioğlu’nun, “Erdoğan Bayraktar adlı eski bakana soruyorum: Sen bizim kim olduğumuzu biliyor musun?” notuyla paylaştığı mesajda son derece sert ifadeler yer aldı.

İşte Feyzioğlu’nun o mesajı:
“Ben, o dövdüğün vatandaş gibi bir Türk vatandaşıyım. Onun gibi benim de haklarım var. O haklarımdan biri, seni savcılığa ihbar etme hakkı. Bekleyeceğim 3-5 gün. Baktım Cumhuriyet Savcısı soruşturma başlatmıyor hakkında. Ben yazacağım ihbar dilekçesini. Haydi o zaman da yapmasın senin soruşturmanı, açmasın ceza davanı! Görelim bakalım. Yani yargılanacaksınız sayın eski bakan. Adam dövdüğünüz için!

NE OLMUŞTU?
Eski Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar ve korumaları, güvenlik görevlisiyle tartışma yaşadı. Tartışma daha sonra kavgaya dönüşmüştü. Yaşananlar sonrası Bayraktar, sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile güvenlik görevlisi ile görüştüklerini ve aralarında sorun kalmadığını dile getirmişti.

http://www.sozcu.com.tr/2016/gundem/metin-feyzioglundan-erdogan-bayraktara-suc-duyurusu-1234408/
banner229
Son Güncelleme: 18.05.2016 11:04
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol