banner200
banner222
Yeşim
Yeşim
31 Temmuz 2015 Cuma 11:25
Feyzioğlu: Hemen bugün yapılması gereken...
banner188
banner213
banner230

Türkiye Barolar Birliği (TBB) Başkanı Metin Feyzioğlu, “Teröre karşı derhal, hemen, bugün yapılması gereken; bütün siyasi partilerin ‘ama’sız ve yanına bir şey eklemeden PKK'nın silah bırakmasını istemesidir. Niçin? Toplumsal tabanının eriyeceğinden korkan terör örgütleri silah bırakır” dedi.

“Teröre karşı derhal, hemen, bugün yapılması gereken; bütün siyasi partilerin ‘ama’sız ve yanına bir şey eklemeden PKK'nın silah bırakmasını istemesidir. Niçin? Toplumsal tabanının eriyeceğinden korkan terör örgütleri silah bırakır.

‘Ama’sız, net, doğrudan çağrı. Asker de polis de silah bıraksın demeden. Bu çağrı hem ülkemizin hem de bütün siyasi partilerin üstün menfaati gereğidir. Silahla işbirliği yapan hiçbir siyasi parti varlığını sürdüremez. (Not: Devlet görevlilerinin suç işlemeleri durumunda takip edilmeleri hepimizin işidir. Ancak devlete silah bırak demek, teslim ol, devlet olmaktan vazgeç demektir.) Gün, kararlı ve akıllı olma günüdür. Sorumluluk hepimizindir. Şehitlerimize Allah'tan rahmet, ailelerine ve Milletimize sabırlar diliyorum.” (ANKA)


http://www.birgun.net/haber-detay/feyzioglu-hemen-bugun-yapilmasi-gereken-85858.html

Son Güncelleme: 31.07.2015 11:27
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol