banner200
banner222
12 Ocak 2013 Cumartesi 21:06
banner188
banner213
banner230
Prof. Dr. Fatih Hilmioğlu’nun özgürlüğü için bir çağrı da İzmir Tabip Odası’ndan geldi.

İzmir Tabip Odası Yönetimi "hocamızın sağlığından şüphe ediyoruz" dedi ve Adalet Bakanlığı'na seslendi.
Kaptaner: ADALET BAKANLIĞI ‘NA SESLENİYORUZ. DERHAL HOCAMIZ VE MESLEKTAŞIMIZ PROF. DR. FATİH HİLMİOĞLU, KENDİSİNİN GEREKSİNİM DUYDUĞU SAĞLIK HİZMETİNİ ALABİLECEĞİ TUTUKLULUĞUNUN SONLANDIRILMASI GEREKİR DİYORUZ.
 
Kaptaner, siroz ile karaciğer kanseri başlangıcı teşhisi konulan Prof. Dr. Fatih Hilmioğlu'nun cezaevinde tedavisinin mümkün olmadığını söyledi: FATİH HİLMİOĞLU ‘NUN TUTUKLULUK HALİ DERHAL SONA ERDİRİLMELİDİR VE GEREKLİ TEDAVİ KOŞULLARI ACİLEN SAĞLANMALIDIR...

"Prof. Dr. Fatih Hilmioğlu‘nun hayatı risk altındadır" diyen Kaptaner Hilmioğlu'nun üst düzey bir sağlık kurumuna yatırılması gerektiğini belirtti.

Kaptaner: BU KONUDA ÇEŞİTLİ GİRİŞİMLER YAPILMASINA RAĞMEN. HENÜZ KENDİ HASTALIĞININ KRİTİK DÜZEYİNE UYGUN BİR TEDAVİ ALAMADIĞI VE ÜST DÜZEY BİR TEDAVİ ALMASI GEREKTİĞİ, TIP FAKÜLTESİ HASTANELERİ GİBİ BİR SAĞLIK KURUMUNA YATIRILARAK TEDAVİ EDİLMESİ GEREKİRKEN GEREK BÜROKRATİK FORMALİTELER NEDEDİYLE, GEREK BU KONUDA YETERLİ ÖZEN GÖSTERİLMEMESİ NEDENİYLE HALEN CİDDİ BİR HAYATİ RİSK ALTINDA OLDUDUNU ÖĞRENMİŞ BULUNUYORUZ.

haberinyeri

banner229
Son Güncelleme: 12.01.2013 21:07
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol