banner200
banner222
21 Ekim 2013 Pazartesi 16:59
Facebook Çöktü!
banner188
banner213
banner230

Yaklaşık 2 saattir Facebook kullanıcıları herhangi bir alan üzerinden paylaşım yapamıyor. Paylaşım dışında, ayarlar sekmesinden de herhangi bir değişiklik yapma olanağımız yok. Sadece yükleme simgesi hareket ediyor ve hiçbir değişiklik olmuyor.

Durumu kontrol etmek için birçok tarayıcı üzerinde test yaptık. Sorunun ilk başta tarayıcıyla alakalı olabileceğini düşündük. Mozilla Firefox, Google Chrome, Internet Explorer gibi tarayıcılardan Facebook üyeliğimize girip paylaşım yapmaya çalıştık. Ancak sorun tarayıcılardan da kaynaklanmıyor.

Durum Güncellemesi yapmaya çalıştığınızda ufak bir pencere açılıyor. Pencere içerisinde “Durumun güncellenirken bir sorun oluştu. Lütfen birkaç dakika sonra tekrar dene.” yazıyor. Ancak gerekli bir açıklama yok. Fotoğraf ya da bir resim yüklemeye çalıştığınızda da hata alıyorsunuz. Link paylaşımı yapmaya çalıştığınızda yeniden saçma bir hatayla karşılaşıyorsunuz.

facebook hata Ve Facebook Çöktü!

Facebook kullanıcılarının karşılaştığı Durum Güncellemesi Hatası

Şu an Facebook tarafından yapılmış bir açıklama yok. Ancak sorunun altyapı güncellemeleriyle bir alakası olduğunu düşünüyoruz. Belki de Facebook, bir saldırı altında olabilir.

https://www.technopat.net/2013/10/21/ve-facebook-coktu/

banner229
Son Güncelleme: 21.10.2013 17:01
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol