banner200
banner235
banner225
Yeşim
Yeşim
28 Haziran 2016 Salı 14:52
ESNAFA VERGİ AFFI
banner188
banner213
banner230

ESNAFA VERGİ AFFI

Başbakan Binali Yıldırım, AK Parti grup toplantısında konuştu. Yıldırım, "Esnaf ve sanatkarlarımızın borçlarının gecikmiş faizlerini tamamen siliyoruz. Geri kalan borçlarını da yeniden yapılandırıyoruz. Bu şekildeki 110 bin esnafımızın tamamını, 400 milyon liralık yükten kurtarmış oluyoruz" dedi.
www.muhasebeweb.com

 ESNAF VE ÇİFTÇİYE YENİ MÜJDELER


Öncelikle esnaf kardeşlerime seslenmek istiyorum. Esnaf ve sanatkarlarımızın borçlarının gecikmiş faizlerini tamamen siliyoruz. Geri kalan borçlarını da yeniden yapılandırıyoruz. Gümrük ve Ticaret Bakanlığımızın yaptığı titiz çalışma sonucu bu şekildeki 110 bin esnafımızın tamamının 400 milyon liralık yükten kurtarıyoruz. Birkaç müjdemiz de çiftçilerimiz için var. Ülke genelinde bugünlerde hububat hasadı devam ediyor. Toprak mahsulleri alımlara başladı. 1,5 ay içinde 250 bin ton buğday alımı gerçekleşti.

Çiftçilerimiz ürünlerini Toprak Mahsulleri'ne satmak isterlerse ürün bedellerinin tamamını bayramdan önce peşin olarak alabilecekler.
Özellikle Trakya bölgesinde buğday fiyatları biraz düşüş eğiliminde bu nedenle Toprak Mahsulleri hububat müdahale fiyatlarını açıklama gereği duymuştur. Bu nedenle hububat sert buğday fiyatını ton olarak 910 lira olarak belirlenmiş durumda.
muhasebe
banner229
Son Güncelleme: 28.06.2016 14:54
Anahtar Kelimeler:
ESNAFA VERGİ AFFI
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol