banner200
banner235
banner225
Yeşim
Yeşim
03 Ekim 2015 Cumartesi 00:52
Eski savcı tutuklandığından beri fuatavni suskun
banner188
banner213
banner230

Eski Savcı Gültekin Avcı'nın 21 Eylül'de tutuklandığı günden beri Twitter fenomeni Fuat Avni'nin de tweet atmadığını ileri süren, twitter tetikçisi Fuat Avni, Gültekin Avcı mı? diye sordu.

"Selam Tevhid Kumpası Soruşturması kapsamında tutuklanan eski savcı ve Bugün yazarı Gültekin Avcı tutuklandıktan sonra, algı operasyonları yapan twetter'daki fuatavni hesabı sustu.

21 Eylül'de kumpas kapsamında tutuklanarak cezaevine gönderilen Gültekin Avcı'nın içeriye alındığı tarihten itibaren Gülen Örgütü ile ilişkisi olan Fuat Avn isimli gizemli hesaptan herhangi bir tweet atılmadı.

FUAT AVNİ BAĞLANTILI MI?
Devlet içine sızan FETÖ elemanlarından alınan gizli bilgileri yaymak için oluşturulan ve bir grup tarafından yönetildiği düşünülen Fuat Avni isimli hesabın Gültekin Avcı tutuklandıktan sonra hiçbir şey yazmaması akıllara eski savcının Fuat Avni ile irtibatının olabileceği düşüncesini getirdi. 

Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti'nin görevini kısmen veya tamamen yapmasını engellemeye teşebbüs, terör örgütü yöneticisi olmak, siyasi ve askeri casusluk suçları kapsamında tutuklanan eski savcı Avcı, daha önce yazdığı bir twette "Attığı tweetlere bakılacak olursa, Fuat Avni vatanı satanlarla-hainlerle mücadele içinde. Bir tek yalanının olmaması bile güven telkin ediyor" diye yazarak bu operasyonel hesabı savunmuştu. 

Hatta hızını alamayıp "Fuat Avni'den önce asrın casusu İngiliz MI6 Sovyet Masası Şefi Kim Philby'di. Fuat Avni tüm ünlü istihbaratçıların defterini dürdü" diye yazmıştı.

http://www.cagdasses.com/guncel/24369/eski-savci-tutuklandigindan-beri-fuatavni-suskun

banner229
Son Güncelleme: 03.10.2015 00:53
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol