banner200
banner235
banner225
Yeşim TURAN
Yeşim TURAN
30 Mart 2016 Çarşamba 19:38
'Esas işimiz şimdi başlamıştır'
banner188
banner213
banner230

ANKARA

ÖNDER İmam Hatipliler Derneği Ankara Temsilciliği tarafından, önder dil cambazı okullarıyla ilgili, TBMM'deki gündemi kullanmak ve teşri çalışmalarına yardım bildirmek amacıyla, 'Yeni Türkiye İnşasında Nitelikli Yenilik' mevzulu Ankara Buluşmaları toplantısı düzenlendi.

Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, görüşmede meydana getirmiş olduğu konuşmada, önder dil cambazı liseleri meselesinin, Türkiye'deki en ehemmiyetli vahit numara maşeri davalardan bir tanesi bulunduğunu belirterek, Cumhuriyet zamanı süresince önder dil cambazı okulları meselesinden bambaşka değerli vahit numara maşeri plan olmadığının söylenebileceğini tabir etti.

Kurtulmuş, 'Sonuçları itibarıyla, ahit gördüğümüz mektepli sayısı itibarıyla, Türkiye'deki etkinlikleri itibarıyla, nereden alırsanız alın değerli reşit vahit numara projedir. Devletle milletin bütünleşmesine okazyon reşit bulunan vahit numara projedir.'' sanarak konuştu.

'Bizim sınavımız, fıkdan imtihanı değil, dünya malı sınavıdır'

Dün fıkdan imtihanını başarıyla vermiş olanların getirmiş olduğu vahit numara davayla ahit için karşıya bulunduklarını tamlayan Kurtulmuş, şu şekilde bitmeme etti:

'Bizim sınavımız, fıkdan imtihanı değil, dünya malı sınavıdır. Daha ağır bulunan vahit numara sınavdır. Daha baş döndürücü adamımız ve imkanımız var. Bugün bunun değerini bilmek, bu dünya malı imtihanını dobra hasretmek mecburiyetindeyiz. Burada konkre adına gene gelişigüzel çıplak maşer kuruluşumuz özlük dalında icraat yapsın. Bu manada ÖNDER'i de vahit numara kalp kurumu adına gördüğümüzü tabir geçirmek isterim. 'İmam hatiplerin sayısı çoğaldı, baş döndürücü sayıda önder hatipli anahtar noktalara geldi' sanarak meselemiz tükenmiş değil. Esas işimiz şimdi başlamıştır. Dolayısıyla hem dünya malı imtihanını dobra hasretmek bununla birlikte bu denli olanaklar içinde en dobra kararı alabilmek, bu projeyi baş döndürücü henüz değerli vahit numara bir vaziyete getirebilmek her insanın görevidir.'

Muhabir: Ali Kemal Akan

Kaynak: AA

banner229
Son Güncelleme: 30.03.2016 19:38
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol