banner237
banner241
07 Şubat 2013 Perşembe 09:29
Ergenekon Tiyatrosu Oyunu Çıkıyor...
CHP’nin tutuklu vekili Mustafa Balbay, ziyaretine giden gazetecilere açıkladı: Ergenekon duruşmalarının 2 perdelik oyununu yazdım. Yakında çıkacak…

TÜR­Kİ­YE Ga­ze­te­ci­ler Fe­de­ras­yo­nu­’nun (TGF) her ay dü­zen­le­di­ği ‘Tu­tuk­lu Ga­ze­te­ci­le­ri Zi­ya­re­t’ prog­ra­mı­nın şu­bat bu­luş­ma­sı dün ger­çek­leş­ti­ril­di. TGF Ge­nel Baş­ka­nı Atil­la Ser­tel ve ga­ze­te­ci­ler, Er­ge­ne­ko­n’­da tu­tuk­lu mes­lek­taş­la­rı­nı Si­liv­ri­’de zi­ya­ret et­ti. 6 sa­at sü­ren zi­ya­re­tin ar­dın­dan ko­nu­şan Atil­la Ser­tel, “Mus­ta­fa (Bal­bay) ga­yet sağ­lık­lı. Eşi ve kı­zı gel­miş­ti, on­la­rı da gör­düm. Yağ­mur ba­ba­ya yi­ne kar­ne­yi ge­tir­miş, yi­ne ba­şa­rı­lı ve te­şek­kür­lü bir kar­ne. Oğ­lu De­niz gel­mi­yor­muş. 5 ya­şın­da­ki oğ­lu De­niz ‘Ba­ba­mı dı­şa­rı ge­ti­rin, ben ora­ya git­me­ye­ce­ği­m’ di­yor­mu­ş” de­di. Ser­tel, şöy­le de­vam et­ti:
“Ar­ka­daş­la­rı­mız, 18 Şu­ba­t’­ta sav­cı­nın mü­ta­la­a ve­re­ce­ği gö­rü­şün­de… As­lın­da bu da­va çök­tü. Mus­ta­fa Bal­bay bu du­ruş­ma­la­rın ti­yat­ro oyu­nu­nu yaz­mış. 2 per­de­lik bir oyun. Oyun ya­kın­da ki­tap ola­rak çı­ka­cak. Ar­ka­daş­la­rı­mı­zın hep­si ba­şı dik al­nı açık ve mo­ral­li.” (DHA)


Son Güncelleme: 07.02.2013 09:31
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.