12 Nisan 2011 Salı 10:31
DSP'nin Aday Listesi

DSP Genel Başkanı Masum Türker, İstanbul birinci bölgede birinci sıradan milletvekili adayı gösterildi.

DSP'nin milletvekili adayları, aday gösterildikleri iller ve sıraları şöyle:

ADANA
1- Şenol Pektaş
2- Bedir Baydan
3- Saniye Arslantaş
4- Ercan Akarpınar
5- Mümtaz Numanoğlu
6- Nuran Dalyan
7- Bülent Çakıroğlu
8- Ahmet Mortepe
9- Ayhan Özüsağlam
10- Mustafa Hazar
11- İsmail Kazan
12- Hakan Sabuncu
13- Sefa Ağızlıyüz
14- Resul İbiş Çiftçi

ADIYAMAN
1- Memet Işık
2- İbrahim Durmaz
3- Cuma Ağnar
4- Recep Delice
5- Ayniye Altungül

AFYON
1- Hasan Kundakçı
2- Akif Öztürk
3- İlyas Altuntaş
4- Yılmaz Aksoy
5- Cengiz Uğur

AĞRI
1- Necmettin Aslan
2- Ömer Faruk Şahvelet
3- Adem Karakol
4- Remzi Büyüknacar

AMASYA
1- Alaatin Bayram
2- Hamdi Yıldırım
3- Dursun Duran

Ankara 1. BÖLGE
1- Hikmet Sami Türk
2- Nilüfer İlbey
3- Nahit Söyler
4- Ruşen Süsler
5- Ayten Şahin
6- Ayşen Sibel İnözü
7- Mehmet Canbolat
8- Şaamettin Emektar
9- Hüsniye Erdoğan
10- Necdet Cabioğlu
11- Hikmet Kipriksiz
12- Güngör Ersoy
13- Yüksel Erdoğan
14- Belma Açar
15- Altan Canik
16- Ünsal Demiralp

Ankara 2. BÖLGE
1- Tufan Bural
2- V. Arif Şimşekyeminli
3- Dilek Dengizek Ersanal
4- D. Tuncer Ertürk
5- Behzat Özel
6- Hakan Koç
7- Cabar Sarıçam
8- Osman Çalışkan
9- Nursel Kızılırmak
10- Nüsret Adıbelli
11- Şerife Çitiloğlu
12- Melih Şengölge
13- Cemal Yeşiltaş
14- Ramazan Şanlı
15- İsmet Sarıkaya

ANTALYA
1- Ragıp Hazar
2- Ayda Nur Gül
3- Muhammet Güğül
4- Hatice Çağar
5- Murat Altay
6- Gülşen Ilık
7- Bekir Özbilim
8- Makbule Dilek Demirkan
9- Cumali Şentekin
10- Ferhan Fidan
11- Hasan Aydemir
12- Metin Oktay
13- Gülşen İnandık
14- Olcay Polat

ARTVİN
1- Enis Güneri
2- Mehmet Genç

AYDIN
1- Mehmet Önder Aksakal
2- Bekir Hilmi Hakan Işıkcı
3- Taci Erbaş
4- Abdullah Bedeloğlu
5- Süleyman Hışıroğlu
6- Hacer Oybak Esnaf
7- Bülent Cünlü Sağlıklı

BALIKESİR
1- Ahmet Aydoğdu
2- Ümit Ayhan
3- Metin Özyurt
4- Muharrem Yavuz
5- Süleyman Palalı
6- Ali Bozdak
7- İsmail Çalışkan
8- Emin Baytaş

BİLECİK
1- Rifat Yılmaz
2- Devrim Serin

BİNGÖL
1- Faruk Aydın
2- Hikmet Arslanboğa
3- Seher Çoban

BİTLİS
1- Bülent Yazıcı
2- Bedri Aydın
3- Rasim Cayhan

BOLU
1- İsmail Özpek
2- Sebihe Kılıç
3- Mehmet Narin

BURDUR
1- Teoman Toyman
2- İbrahim Ak
3- Erol Sancar

BURSA
1- Hüseyin Kul
2- Ahmet Murat Özbilge
3- Kadir Evren
4- Hilmi Küçük
5- Türkan Demirörs
6- Nesrin Kalelioğlu
7- Metin Güneş
8- Fatih Dündar
9- Ziya Doğanay
10- Nuran Karabulut
11- İlhan Soysal
12- Türkan Kayacıkbaşı
13- Çağdaş Yıldız
14- Murat Sağduyu
15- Selçuk Orkan Süğlünoğlu
16- Mustafa Saraç
17- Cevat Erkul
18- Mesut Sevimli

ÇANAKKALE
1- Filiz Sanay
2- Ufuk Cankaya
3- Hüseyin Kavas
4- Ahmet İşsever

ÇANKIRI
1- Namık Kaya
2- Gani Çağlar

ÇORUM
1- Bilgin Sucu
2- Yusuf Damar
3- Ferai Bilgener
4- İsmail İspir

DENİZLİ
1- Hasan Erçelebi
2- Meral Er
3- İlhan Tufan
4- Sadık Köyoğlu
5- Kemal Açıkalın
6- Hilmi Bali
7- Mehmet Kamil Tarakcı

DİYARBAKIR
1- Ali Artun
2- İlyaz Yüksel
3- Mehmet Şah Demir
4- Mehmet Aydın
5- Muhteber Taşan
6- İsmail Yağcı
7- İrfan Yaşar Erdem
8- Sevgi Savan
9- Aslı Atmaca
10- Onur Artun
11- Reşat Zöngür

EDİRNE
1- Hüseyin Saygı
2- İsmail Kıray
3- Hayri İdin

ELAZIĞ
1- Mustafa Yılmaz
2- Talip Uz
3- Nurgül Öner
4- Umur Buluç
5- Cengiz Erkişi Operatör

ERZİNCAN
1- Volkan Özdemir
2- Engin Deniz

ERZURUM
1- Cemal Koçak
2- Dilek Yılmaz
3- Yüksel Tür
4- Ali Alagöz
5- Osman Günay
6- Ali İşikli

ESKİŞEHİR
1- Osman Çoban
2- Hüdaver Bekler
3- Ali Turna
4- Burhan Mermer
5- Esra Özmen
6- Seçkin Yörükçü

GAZİANTEP
1- Erdal Çerkezoğlu
2- Filiz Çıtacı
3- Remzi Büyüknacar
4- Ramazan Demircan
5- Şükrü Ayhan
6- Ercan Şahan
7- Yıldız Üstüner
8- Hacı Şenoğlu
9- Mehmet Kalman
10- Fatma Barna
11- Müslüm Batman
12- Cevdet Oğuz

GİRESUN
1- Mehmet Turan
2- Hüseyin Olgun
3- Yılmaz Varol
4- Ferhat Haliloğlu

GÜMÜŞHANE
1- Güngör Çelik
2- Cevdet Oğuz

HAKKARİ
1- Ali Baygüneş
2- Abidin Geylan
3- Barış Baran Çur

HATAY
1- Adnan Günal
2- Ali Bıkmaz
3- Cuma Yurdakul
4- Durmuş Arslan
5- Erdoğan Yıldırım
6- Hamide Kerimoğlu
7- Hüseyin Temizkan
8- İsmail Baklacı
9- Kemal Cide
10- Sami Kipel

ISPARTA
1- Erdinç Caner Erarslan
2- Bircan Aslan
3- Salih Gören
4- Hasan İsa Güneşsever

MERSİN
1- Levent Dakika
2- Mehmet Nejat Antalyalı
3- Müyesser Altuntaş
4- Mehmet Uysal
5- Mehmet Ali Erdoğan
6- Ruhan Atile
7- Melike Bilir
8- Muhittin Oktar
9- Fatma Ablay
10- Ali İhsan Akış
11- Burak Şarman

İstanbul 1. BÖLGE
1- Masum Türker
2- Ayşe Jale Ağırbaş
3- Derya Ataman Koçlar
4- Orhan Yeşilyurt
5- Cemil Mirasoğlu
6- Ercüment Tahiroğlu
7- Mahmut Tekin Peker
8- Emine Birnur Yenier
9- Ekrem İlgüy
10- Hatice Çilenger Fırtına
11- Eyüp Cem Karaoğlu
12- Mehmet Tuncer
13- Ahmet Mümtaz Maden
14- Raziye Karabey
15- Hasan Çevik
16- Cevdet Kurt
17- Seyfullah Atçı
18- Orhan Erten
19- Hüseyin Gökçeoğlu
20- Sinem Arslan
21- Hacı Kemal Oruç
22- Ayşe Hülya Yüceer
23- Manuk İşyapar
24- Erdoğan Kapan
25- Adem Ercan
26- Zeki Yıldız
27- Ergül Yurdagün
28- Ömer Tabak
29- Selami Özsoy
30- Hüseyin Ekici

İstanbul 2. BÖLGE
1- Mahmut Yılbaş
2- Hadimi Soydal Sılay
3- Mustafa Aslan
4- Mahmut Aslan
5- Nesrin Altın
6- Hikmet Kabuk
7- Bayram İğdeli
8- Mustafa Taşpulat
9- Ali Kama
10- Selami Büyükturgay
11- İbrahim Bayraktar
12- Uğur Seten
13- Mihrican Alipaşaoğlu
14- Semiha Sevimsoy
15- Mustafa Ketenci
16- Lebibe Yurdakul
17- Nalan Ergin
18- Hayri Ethem Yüksel
19- Erdoğan Demircan
20- Ahmet Aşıcı
21- Mustafa Bodur
22- Mehmet Sinan Keçeli
23- İsa Şahin
24- Tuğçe Güryol
25- İsmail Yaşar
26- Naciye Nurdal Akkalp
27- Yaşar Demirkol

İstanbul 3. BÖLGE
1- Hasan Macit
2- Hüseyin Mert
3- Yalçın Avcı
4- Asuman Sarıgül
5- Mustafa Özkan Kökçeli
6- Hasan Fehmi Yavuzalp
7- Hüseyin Ekici
8- Muammer Özkoca
9- Emin Doğan Aydın
10- Yüksel Yaşar
11- Esin Gündoğan Dönmez
12- Kurtuluş Bazu
13- Arif Özbay
14- Nazmi Kavasoğlu
15- Yakup Bektaş
16- Nihal Yüzüak
17- Semra Aydin
18- Kerim Aksu
19- Cemil Bilgiç
20- Murat Güngör
21- Orhan Dörttepe
22- Mehtap Öztürk
23- Nejla Ertan
24- Hasan Ertan
25- Esengül Alıcı
26- Kadriye Vildan Aslan
27- İlhan Yılmaz
28- Gülseren Tan

İZMİR 1. BÖLGE
1- Rifat Mutlu
2- Niyazi Emli
3- Behaettin Karaca
4- Süheyla Ceyhan
5- Mesut Özsabuncu
6- Haydar Durgeç
7- Ümit Rahmi Tuncel
8- İnanç Balcı
9- Turabi Turan Yılmaz
10- Baki Tanışık
11- Hüseyin Oğuz
12- Süheyla Erbaşol
13- Asiye Gülbin Sel

İZMİR 2. BÖLGE
1- Erol Tuncer
2- Fatih Taşdöğen
3- Adnan Taşar
4- Selçuk Karakülçe
5- Bülent Sarı
6- Hasan Tıraşoğlu
7- Süleyman Karadayı
8- Mahmut Açıkkar
9- Muzaffer Tuzcu
10- Hacı Bektaş
11- Özge Üngüt
12- Recep Özdilek
13- Bülent Vatansever

KARS
1- Serap Gençler
2- Yasin Zerman
3- Mehmet Kayakağanlı

KASTAMONU
1- Salih Çelebi
2- Şenol Çeli
3- Mehmet Ali İhtiyar

KAYSERİ
1- Memduh Taşkın
2- Sevin Ulusoy
3- Osman Türkaslan
4- Sinan Kolukısa
5- Ayla Aşıkgil
6- Erkan Karabulut
7- Celil Yol
8- Halil Kılıç
9- Mustafa Aktaş

KIRKLARELİ
1- Kemal İnebolu
2- İlhan Özaltan
3- Özkan Kar

KIRŞEHİR
1- Sedat Yalçın
2- Metin Yücedağ

KOCAELİ
1- Yakup Kalmuk
2- Tülin Keçeci Güngör
3- Celal Yıldırım
4- Selman Gürpınar
5- Rıdvan Subaşı
6- Orhan Yılmaz
7- Hasan Yıldız
8- Ş. Nüvehan Sertoğlu Gedik
9- Gülbanu Erçetin
10- Tuncay Sayılgan
11- Yusuf Ünel

KONYA
1- Ahmet Göksu
2- Pakize Güleray
3- Veli Karademir
4- Nefibe özçelebi
5- Mehmet tokat
6- Ali Demirel
7- Bahriye Filiz
8- Enver Gencer
9- Zühal Erdem
10- Ali Onay
11- Osman Akbinar
12- Hasan Ali Kunt
13- Mustafa Oflaz
14- Mustafa Turfan

KÜTAHYA
1- İclal Nimsi
2- Fatma Nuran Yedekçi
3- Hürriyet Tuğral
4- Deniz Uçar
5- Ayten İnceer

MALATYA
1- Hasan Şişli
2- Abdulvahap Tamberk
3- Ramazan Akbudak
4- Fazilet Tekin
5- İzzet İpek
6- Müjdat Yumuk

MANİSA
1- Hüseyin Safa Dağlı
2- İrfan Kurt
3- Mustafa Temiz
4- Ömer Doğan
5- Nihat İksir
6- Nurdan Önder
7- Şamil Toğay
8- Nevin Öztürk
9- İlhan Sakman
10- Cemil Onbaşılar

KAHRAMANMARAŞ
1- Salman Diliuz
2- Canan Palalı
3- Mesut Şahan
4- Sinan Yakar
5- Muzaffer Yıldırım
6- Eyyup Dalgın
7- Bülent Bulut
8- Hasan Sünbül

MARDİN
1- Abdulhalim Taş
2- Nurettin Işıkhan
3- İbrahim Akgündüz
4- Kenan Demir
5- Ayşegül Buket Teker
6- Hıdır Örüker

MUĞLA
1- Ali Konakcı
2- Mehmet Salih Ayas
3- Ömer Berkul
4- Kemal Bünyamin Sönmez
5- Nuriye Herkesecan
6- Kamil Tosun

MUŞ
1- Mevlut Güvenir
2- Sabri Özkan
3- Aydın Aslan
4- Mustafa Karadeniz

NEVŞEHİR
1- Osman Kılıç

NİĞDE
1- Dilek Evcin
2- Rasim Koç
3- Enver Yücel

ORDU
1- Turgay Altunışık
2- Adil Yalın
3- Gürkan Gözükan
4- Figen Yılmaz
5- Gülşen Kırca
6- Sunay Kaşdan

RİZE
1- Hasan Sual
2- Hanife Özkan
3- Fatih Albayrak

SAKARYA
1- Necati Eker
2- Nurhayat Özdemir
3- Ali Sait Çatar
4- Tuncer Aksoy
5- Jale Tapşın
6- Önder Yıldırım
7- Fikret İp

SAMSUN
1- Oktay Ergör
2- Mehmet Orhon Ergin
3- İsmail Hakkı Saral
4- Selma Alper
5- Dursun Güney
6- Atila Uzun
7- Yaşar Niyazi Kılıç
8- Mazhar Ergürtuna
9- Alime Aslan

SİİRT
1- Doğan Demirel
2- Seyfettin Kol
3- Hayrettin Dayanan

SİNOP
1- Davut Çalhan
2- Hilmi Kara

SİVAS
1- Ümit Çubuklu
2- Soydan Kadir Karasu
3- Fuat Taşdemir
4- Şehriban Deniz
5- Taner Yılmaz

TEKİRDAĞ
1- Arzu Mandalı Sucu
2- Gülnur Sangdıç
3- Cezmi Yüce
4- Tacettin İkiz
5- Kadri Taysen
6- Kazım Haldun Eroğlu

TOKAT
1- Hasan Ertaş
2- Erdal Keskin
3- Celal San
4- Orhan Öztürk
5- İsmet Eşigül

TRABZON
1- Hadiye Solmaz
2- Ekrem Eski
3- Hacıpir Abdioğlu
4- Hakan Bayraktar
5- Leyla Küçük
6- Özlem Ataman

TUNCELİ
1- Süleyman Can
2- Bayram Çopuroğlu

ŞANLIURFA
1- Emin Durak
2- Mahmut Çerkez
3- Ahmet Alban
4- Halil Doğan
5- Şeref Burç
6- Netice Kaya
7- İsmail Akkurt
8- Mehmet Emin Bilgin
9- Mehmet Atmak
10- Ali Coşkun
11- Ahmet Kılıç
12- Mehmet Kurt

UŞAK
1- Nihat Dıbırdık
2- Zeynep Kavak
3- Turgut Aydın

VAN
1- Cahit Akbaş
2- Metin Orakçi
3- Caner Okuldaş
4- Erol İspiroğlu
5- Mehmet Tayyip Araz
6- Muzaffer Uyar
7- Tevfik Olama
8- Ahmet İpin

YOZGAT
1- Nuriye Koçak
2- Bülent Erol
3- Eyuphan Erol
4- Mustafa Karaçınar

ZONGULDAK
1- Nurhan Başoğlu
2- Kenan Yıldırım
3- Deniz Sinoplu
4- Cafer Ercan
5- Arife Oğuzçınar

AKSARAY
1- Ramazan Altınok
2- Aydın Çapacı
3- Mustafa Yılmaz

BAYBURT
1- Yücel Erel

KARAMAN
1- Emir Musa Beydili
2- Mehmet Şengül

KIRIKKALE
1- Hasan Özmen
2- Müslüm Ulusoy
3- Ziya Kaya

BATMAN
1- Kadri Yaman
2- Üzeyir Çelik
3- Mehmet Tahir
4- Yusuf Yalçın

ŞIRNAK
1- Mesut Babat
2- Erdal Barkın
3- Übeydullah Babat
4- Mehmet Yağan

BARTIN
1- Fahri Güler
2- Yılmaz Gemici

ARDAHAN
1- Fehim Gündüz
2- İbrahim Sayan

IĞDIR
1- Erkan Tutka
2- Hasan Balaban

YALOVA
1- Hasan Hakan Bayraktar
2- Durmuş Yiğit

KARABÜK
1- Deniz Güryol
2- Mehmet Sepkin

KİLİS
1- Canan Doğan
2- Hasan Kahraman

OSMANİYE
1- Feramuz Kabalcı
2- Mustafa Tuncer
3- Ahmet Çiçekli
4- Cemal Kınış

DÜZCE
1- Zeyneti Bayri Ünal
2- Çelik Mustafa Durdu
3- Mehmet Han

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol