banner200
banner235
banner225
Yeşim
Yeşim
01 Nisan 2015 Çarşamba 22:29
Dilipak iddiası! 7 Nisan'da kimin seks kaseti çıkacak?
banner188
banner213
banner230

7 Nisan 2015 tarihinde AK Parti adayları açıklandığı anda cemaat düğmeye basacak. Abdurrahman Dilipak'ın iddiasına göre 'karı,kız' kasetleri devreye sokulacak.

7 Haziran 2015 seçimleri için Yeni Akit Yazarı Abdurrahman Dilipak'tan bomba iddialar geldi. Dilipak'ın iddiasına göre Cemaat 7 Nisan'da aday listeleri açıklanınca düğmeye basacak. AK Partili adayların karı-kız kasetleri ve para ilişkilerini deşifre edecek.

"Ok yaydan çıkmadan gereken tedbiri almak gerek.. Son pişmanlık fayda sağlamaz" diyen Abdurrahman Dilipak, Cemaatin harıl harıl Pensilvanya'daki arşivleri karıştırdığını öne sürdü. 'Benden söylemesi. İş işten geçmeden bir şeyler yapmak gerek" diyen Dilipak, Cemaatin 7 Nisan'da AK Parti aday listeleri açıklanınca yeni 'seks' kasetlerini piyasaya süreceğini öne sürdü.

İşte Abdurrahman Dilipak'ın şaşırtan iddiaları;

"Pensilvanya arşivlerini didik didik edecekler, AK Parti ve diğer partilerin aday listelerini gözden geçirip, kim dost, kim düşman, kimin dosyası-kaseti var ortaya dökecekler.. Seçim stratejilerini bu çalışma üzerine oturtacaklar..

CEMAAT TEPELERİNE BİNECEK
Karı-kız, para ilişkisi olanlar keşke kendileri çekilseler.. Haber veriyorum cemaat tepelerine binecek. Eğer cemaate teslim olurlarsa, parti işlerini bitirecek. Özellikle de eskiden cemaatle iş tutup, şimdi cemaate karşı partinin yanında imiş gibi gözüken, kraldan fazla kralcılara dikkat.. Akademisyen, işadamı, bürokrat, yurtdışı seyahatlerde ipin ucunu kaçıranlar için adaylık dua ile istenen bir belaya dönüşebilir..

CEMAAT TOPYEKUN SALDIRIYA GEÇECEK
Paralel yapı Pensilvanya'yı terk etmek zorunda kalırsa, arşiv ve ekip nereye gidecek?
Bu arşivdeki bilgiler seçim sürecinde nasıl kullanılacak, kim üzerinden senvis edilecek, bu kişilerle teması kim sağlayacak, bu ve benzeri bir sürü soru cevabını arıyor.. Yani anlayacağınız, topyekûn saldırıya geçecekler. AK Parti'nin seçim başarısının gölgelenmesi gerekiyor onlar için. Erdoğan'ın başkanlığa gitmesinin önünün alınması gerekiyor.. Bunun için ellerinden geleni arkalarına koymayacaklar.

7 NİSAN'DA HERŞEY MÜBAH OLACAK
7 Nisan'da adaylar belli olur olmaz havalarla birlikte siyaset de ısınacak.. Cemaat ise süreç içinde siyaseti an be an izleyecek. Bu süreçte her şey mübah olacak gibi, hakaret, tehdit, şantaj, iftira.. Gayeye giden her yol mübah. Kıran kırana bir mücadele olacak.

KADIN ZAAFI OLAN AK PARTİ ADAYI YAKAR
AK Parti, aday adayları arasındaki paralelcilere karşı gösterdiği hassasiyetin aynısını yine aynı listedeki, para ve kadın zaafı olanlara karşı göstermesi gerek.. O kişiler listeye girer ya da elenmezlerse hem partilerine, hem de kendilerine de zarar verecekler.. Korkak, risk almayan adamlar da bu süreçte siyasetten uzak tutulurlarsa iyi olur..
banner229
Son Güncelleme: 01.04.2015 22:32
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol