banner200
banner235
banner225
11 Ocak 2014 Cumartesi 17:56
Devlet Bahçeli : 'Feyzioğlu'nu muhatap almak istemiyorum'
banner188
banner213
banner230
Bahçeli, "HSYK ile ilgili yeni bir yasa teklifi sunulması, 2010 yılında HSYK üzerinden çok ısrarlı, kararlı bir tavır sergileyen ve bunu bir referandumla halka zorla kabul ettirmiş olan iktidarla çelişkili bir haldir" dedi.
Bahçeli, "HSYK ile ilgili yeni bir yasa teklifi sunulması, 2010 yılında HSYK üzerinden çok ısrarlı, kararlı bir tavır sergileyen ve bunu bir referandumla halka zorla kabul ettirmiş olan iktidarla çelişkili bir haldir. Milliyetçi Hareket Partisi, son değişiklikler üzerinde olumlu düşünmemektedir" dedi.
Bahçeli, "Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın içeride günahsız yatan çok kişi var yönünde ifadeleri oldu. Sizin değerlendirmeniz nedir"
sorusuna "Günahsızların günahını Başbakan çekiyor, demektir" şeklinde yanıt verdi.
Bahçeli, Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu'na ile ilgili soruya ise "Muhatap almak istemiyorum" dedi.
TBB Başkanı Metin Feyzioğlu, Bahçeli ile randevusu iptal edilmeden önce, ''Sayın Bahçeli pek hak etmediğimiz cümleler sarf etti. Kendisini yanlış bilgilendirmişler. A'dan Z'ye ama Z'den başka harf olsa o harfe kadar yanlış bilgilendirilmiş. Öcalan'a aftan bahseyior, hiç ilgisi yok. Profesyonel siyasetçilerin tarzı haline gelmiş, kişiselleştiren bir saldırganlık içinde. Sayın Bahçeli'ye gideceğim ve yanlış bilgiyle kırıcı konuştuğunu ayrıntıları anlatacağım. Devlet adamı ciddiyetiyle dinleyeceğini eminim." açıklamasını yapmıştı.
banner229
Son Güncelleme: 11.01.2014 17:58
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol