banner200
banner225
Yeşim TURAN
Yeşim TURAN
18 Ocak 2016 Pazartesi 13:57
Dağ: Kılıçdaroğlu PKK çizgisinde
banner188
banner213
banner230

Ak Parti İzmir Milletvekili Hamza Dağ, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu sert bir dille eleştirerek CHP’nin terör örgütüne ve teröristlere sahip çıkan pozisyonda olduğunu söyledi. AK Partili Dağ, "Açıklamalarına baktığımızda, CHP’nin HDP-PKK çizgisinin koltuk değneği haline geldiğini görüyorum" dedi.

TERÖRE VE TERÖRİSTE DESTEK ÇIKIYOR

AK Parti İzmir Milletvekili Hamza Dağ, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu sert bir dille eleştirdi. Son günlerde yaşananlarla ilgili değerlendirmede bulunan Hamza Dağ, CHP Lideri Kılıçdaroğlu’nun açıklamalarına dikkat çekti. CHP’nin HDP-PKK çizgisinin koltuk değneği haline geldiğini ifade eden Dağ, bir televizyon kanalındaki show programına telefonla bağlanarak kendini öğretmen olarak tanıtan ve PKK propagandası yaptığı iddia edilen kadına Kılıçdaroğlu’nun sahip çıktığını söyledi.

TERÖRE SAHİP ÇIKTI

Dağ, Kılıçdaroğlu’nun Diyarbakır ziyaretinde hendek kazan ve ellerinde silahla gördüğümüz teröristlere ’arkadaş’ tabirini kullandığını hatırlatarak şöyle konuştu:
"Bunu da bir gaf gibi, belki de tek başına böyle bir olay olmuş olsa Kılıçdaroğlu’nun böyle gaflarına alışık olduğumuz için bir gaf gibi düşünebiliriz. Daha sonra şu bir haftadır yaşananlar,Beyaz Show programında katılan öğretmen denilen bu kadına ve her şeyiyle PKK propagandası yaptığı belli olan bu kadına Kılıçdaroğlu gurup toplantısında sahip çıktı. Ve aynı zamanda Beyaz’ın yaptığı eleştiriye de karşı çıktı."

"TERÖR ÖRGÜTÜNE VE TERÖRİSTLERE SAHİP ÇIKAN POZİSYONDA"

AK Parti İzmir Milletvekili Dağ, akademisyenlerin attığı imzalara vurgu yaptı. BildirilerinKandil’den hazırlandığı iddiasında bulunan Dağ, şunları söyledi:
"Akademisyenlerin açıklamaları her şeyiyle ortada; olaya tek taraflı bakan gayri milli ve neredeyse Kandil’den hazırlandığı intiabını uyandıran açıklamaya yine CHP Genel Başkanı sahip çıktı. Bütün bunları değerlendirdiğimiz ben şuanda CHP’nin HDP ve PKK’nın koltuk değneği olduğunu, onlara köşeye sıkışan artık bitme noktasına gelen terör örgütüne ve teröristlere sahip çıkan pozisyonda olduğunu görüyorum."

Kaynak: HABER7.COM

banner229
Son Güncelleme: 18.01.2016 13:57
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol