banner200
banner235
banner225
25 Şubat 2015 Çarşamba 17:14
Big Boss’a dava!
banner188
banner213
banner230
 ‘Yeni Türkiye’de ne Erdoğan ne de AKP’yi eleştirmek mümkün! Mahkeme kararları bile suç unsuru sayıldı, Big Boss kitabı hakkında toplatma isteniyor. Daha önce “Abluka” isimli kitapla AKP’nin medya üzerindeki etkisini ve Havuz medyasının temellerinin nasıl atıldığını anlatan Gazeteci Mustafa Hoş’un kaleme aldığı Big Boss isimli kitap için dava açıldı. Mustafa Hoş kitabının toplatılması için açılan davayı Twitter adresinden duyurdu.
Kitabın tanıtım bülteninde şu ifadelere yer veriliyor:

Bir Recep Tayyip Erdoğan Kitabı Bu kitaptaki karakterler, olaylar tamamen gerçektir. Gerçek bir yaşam öyküsüdür…

NeoTürkiye’de gerçek kor bir ateş gibidir. Gerçeğe dokunmaya hazır mısınız? Her sayfa çevrildiğinde karşınıza bir başka Tayyip Erdoğan çıkacak. 13 yıldır evde, sokakta, okulda, işte hep o var. Oysa, bilinmeyeni bilinenden daha çok. Tuhaf ilişkiler, esrarengiz olaylar, kriminolojik adamlar. Kimdir Recep Tayyip Erdoğan?

Gerçekten biliyor musunuz? Algı yerine gerçeğe dokunmak istiyor musunuz? Big Boss, ateşten korunmak için ateşten uzaklaşmıyor. Ateşin içine giriyor. Gerçek bir gazetecinin yapması gerektiği gibi… 12. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yaşamöyküsü hiç böyle anlatılmadı. Big Boss, gerçeğe doğru atılmış yürekli bir adımdır. NeoTürkiye bir zehirdir. O zehrin panzehiri ise gerçeğe sahip çıkmak ve hafızadır.
SÖZCÜ
banner229
Son Güncelleme: 25.02.2015 17:15
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol