banner200
banner222
Yeşim TURAN
Yeşim TURAN
30 Mart 2016 Çarşamba 22:53
Beratcan'ın dedesi damadını, babaannesi gelinini suçladı
banner188
banner213
banner230

Karabük’ün Yenice İlçesi’ne bağlı Cihanbey Köyü Belen Mahallesi’nde yaşayan Ergün Karakütük'ün 61 yaşındaki annesi Azime Karakütük, katil zanlısı servis şoförü Ersin Kaşıkçı ile ilişkisi olduğu iddia edilen gelini Türkan Karakütük'e tepki gösterdi. Azime Karakütük, 'Torunumun cesedi bulunmadan önce araları gayet iyiydi. Torunum ölü bulunduktan sonra her şey değişti. Torunumu yok etti. 'Oğlumu bulursam adak keserim' demiş. Şimdi 'Oğlumu öldürdüm' diye adak kessin. Buraya geldiğinde cep telefonu susmuyordu. 'Arkadaşlarım, patronum arıyor' diye saklardı telefonunu. Torunum kendisini bir adamla yakalamış. Başkasına söyler diye öyle öldürttürdü. Başka biriyle ilişkisi olduğunu bilmiyorduk. Oğlum, 'Boşanacağım' dedi' diye konuştu.

DEDE İSE DAMADINI SUÇLADI

Aynı köyde Cembek Mahallesi’nde oturan Türkan Karakütük'ün babası emekli madenci Mehmet Çakır ise kızına sahip çıkarak damadı Ergün Karakütük'ü suçladı. Damadının çocuklarına sahip çıkmadığınıve eşini ihmal ettiğini öne süren Mehmet Çakır, şöyle konuştu:

'10 yıldır eve, çocuklarına sahip çıkmadı. Evinin bu hale düşmesi onun sahipsizliğinden kaynaklandı. Sağda solda, barlarda paraları değerlendiriyor. Çocuklarına o yüzden bakmadı. 6 yıldır benimle irtibatı yok. 'Laf söylüyor, kavga ediyor' diye bizden uzaklaştı. Kızım, eşinin çalışmamasından, evine bakmadığından dolayı çalışarak çocuklarına kendisi bakıyordu. Ama sonuçta patlayan onun başına patladı.'

Kızının katil zanlısı ile ilişkisi olduğu iddialarıyla ilgili de Mehmet Çakır, 'Öyle bir şerefsizliği varsa, insanlık dışı yapılan hareketlere devlet cezasını versin. Ben buna bir şey demiyorum. Ama iftira atılıyorsa, gerekli yerlere müracaatımızı yaparız. İsterlerse boşanırlar, istemezlerse boşanmazlar. 'Boşan ya da boşanma' demem. Ben karışmam. Takdir onların' dedi.

Kaynak: DHA

banner229
Son Güncelleme: 30.03.2016 22:53
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol