banner200
banner235
banner225
Yeşim
Yeşim
20 Ağustos 2017 Pazar 14:51
Bebek bezi çalarken yakalanan anneye polis bakın nasıl davrandı?
banner188
banner213
banner230
Genç anne bebek bezi çalarken yakalandı. Olay yerine polisi çağıran market yetkilileri şikayetçi oldu. Bakın polis nasıl davrandı?

Hepimizin hayatında zor dönemler olabiliyor. Bazen yaşamızı devam ettirmnek için gereksiz harcamalarımızı kısıyor veya eğlenceden ödün verebiliyoruz. Maddi açıdan sıkıntı içinde olduğu bi dönemde bebeğinine bez çalan annenin hikayesinden belki bir şeyler öğrenebiliriz.

ABD'nin Maryland eyaletindeki Laurel Polis Karakolu'nda çalışan Bennett Johns ismindeki polis, görevinin ötesini yaparak ve hatta kanunlara uymayarak bir anneye yardım etti. Şimdi yaptığını herkes konuşuyor.

20 yaşında olan genç anne market alışverişlerini yaptıktan sonra kasada bebek bezi için yeterli parası olmadığını farketti. 15 dolar değerindeki bebek bezlerini çalmaya çalıştı ancak yakalandı. Market yetkilileri polis çağırdı. Johns adlı polis olay yerine çağrılan kişiydi. The Daily Mail'in aktardığına göre Johns'un babası yokmuş ve annesi onu tek başına büyütmüş. Bu nedenle genç anneye acımış ve kadına yardım etmiş.

Polis, bebeğin bebek bezine ihtiyacı olduğunu bildiğinden kadını gözaltına almadı. Bebek bezlerinin parasını da cebinden verdi. Laurel Polis Karakolu, "Polis memurlarımızdan Johns, inisiyatif göstererek bebek bezlerinin parasını cebinden verdi ve kadını tutuklamadı. Böyle bir durumdan ötürü anneye hırsız damgası vurulması mantıklı olmazdı” şeklinde bir gönderi paylaştı.

Polis karakolu resmi sayfasından anneye para, bebek bezi ve diğer ihtiyaçların bağışı için bir banka hesabı paylaştı. Hırsızlık kesinlikle doğru bir şey değil ve haberle beraber hırsızlığın kötü bir şey olmadığını göstermeye çalışmıyoruz. Buradaki asıl güzel şey bir polisin görevinden fazlasını yaparak ihtiyacı olan genç bir anneye yardım etmesi.

Son güncelleme: 21:4219.08.2017
  
19.8.2017 21:40:38
Kaynak: Sozcu
http://www.sozcu.com.tr/2017/dunya/bebek-bezi-calarken-yakalan-anneye-polisin-nasil-davrandigina-inanamayacaksiniz-1980770/
banner229
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol