banner200
banner235
banner225
04 Mart 2014 Salı 12:37
Başbakan Erdoğan ile Adalet Bakanı arasındaki Görüşmeler
banner188
banner213
banner230

Başbakan Erdoğan'ın, oğlu Bilal'e evdeki paraları sıfırlaması, ardından Urla ve Çatalca'daki villalardan sonra dün Fenerbahçe kongresine nasıl müdahil olduğunun ses kayıtları çıkmıştı. Bugün de yargıyı nasıl dizayn ettiğinin, medya patronunun davasını nasıl takip ettiği ve hakim kararlarını etkilemesi için Eski Adalet Bakanı Sadullah Ergin'e verdiği talimatların ses kaydı internete düştü.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve Eski Adalet Bakanı Sadullah Ergin'e ait olduğu iddia edilen ses kayıtları internete düştü.

Twitter'da BA$ÇALAN ismindeki kullanıcının servis ettiği ve Youtube'de yayınlanan ses kaydında iddiaya göre, Başbakan Erdoğan, Sadullah Ergin'e Aydın Doğan ile ilgili davayı yakından takip etmediği için kızıyor. Erdoğan, SPK'nın kesinlikle mahkumiyet istediğini ve bu medya patronunun kesinlikle mahkum olması gerektiğini Sadullah Ergin'e iletiyor.

HAKİM ALEVİ BAŞBAKANIM

Ancak davaya bakan hakimin beraat verdiğini vurgulayan Erdoğan'a, Sadullah Ergin, hakimin "Alevi" olduğunu söylüyor.  Hakimin rüşvet aldığını ima ediyor. Bu davanın tekrar Yargıtay Ceza Kurulu'na geleceğini belirten Ergin, "Orada 25-30 hakim olacak. Ben Ceza Kurulu Başkanına söylerim hallederiz" diyor.

Cumhuriyet

Show Radyo, Dinleyicilerine Sordu;
Adalet Nedir? Adalet Deyince Ne Anlıyorsunuz?


"Adalet" Çağlayan adliyesindeki çay ocağının adıdır.

banner229
Son Güncelleme: 04.03.2014 15:32
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol