banner200
banner235
banner225
07 Ağustos 2014 Perşembe 11:44
Avukatın Sekreterini Kaçırdılar
banner188
banner213
banner230

Bakırköy’de staj yaptığı hukuk bürosundan eczaneden ilaç almak için çıkan ve 4 gündür haber alınamayan F.T. için ailesi, kızlarının kaçırıldığı iddiasıyla savcılığa suç duyurusunda bulundu.

Yunus Emre Ticaret Lisesi son sınıf öğrencisi F.T, 2 Ağustos cumartesi günü staj yaptığı hukuk bürosundan eczaneden ilaç almak için çıktı.

Kızlarının kaçırılmasından şüphelenen anne Şenay T. ile baba Göksel T. Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulundu.

Anne Şenay T, kızı F.T’nin 2 Ağustos’ta avukatlık bürosundan eczaneye diye çıktığını ve o günden beri haber alınamadığını, Bakırköy Osmaniye’deki tüm eczaneleri gezip kızının fotoğraflarını gösterdiğini, kızının kayıp ilanlarını sokaklara astığını söyledi.

Kızının arkadaşı M.G. tarafından kaçırıldığını düşündüğünü dile getiren anne Şenay T, ”Güngören’de oturduğumuz mahallede kızım 13 yaşındayken kendisinden 5 yaş büyük bir çocukla arkadaşlık yapmış. Bu durumu öğrendiğimde arkadaşlıklarına engel oldum. Çocuk madde bağımlısıydı ve kızımın peşini bırakmadı. Kızım bile sonra çok pişman olup ondan iğrenerek bahsediyordu. Ondan nefret ediyordu. Onun numarasını engellemişti ama yine bulmuş, rahatsız etmeye başladı. Kızım kaçırılmasından 2 gün önce bu yüzden telefon numarasını değiştirdi” dedi.

Sokak sokak, eczane eczane kızını aradığını söyleyen anne Şenay T, bazı görgü tanıklarının 3-4 kişinin kızını zorla arabaya bindirip götürdüklerini söylediğini anlatarak, ”Benim çocuğum kaçmaz. Çok endişeliyim. Ya bir daha onu göremezsem. Ne olur kızımı gören olursa ihbarda bulunsun. Ne yemek yiyebiliyoruz ne uyku uyuyabiliyoruz. Her gün mesaj çekiyorum ama iletilmiyor. Telefon her an elimde ya kızım ararsa diye. Kızımı kaçıranlara söylüyorum, zorla güzellik olmaz. ne olur geri getirin kızımı” diye konuştu.


http://avukathaber.blogspot.com.tr/2014/08/avukatn-sekreterini-kacrdlar.html


banner229
Son Güncelleme: 07.08.2014 11:46
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol