banner200
banner222
Yeşim TURAN
Yeşim TURAN
31 Mart 2016 Perşembe 12:52
Anadolu Ajansı tarafından Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı Basın Müşavirliği personeline yönelik verilen "Kurumsal Habercilik Eğitimi" başladı.
banner188
banner213
banner230

Anadolu Ajansı (AA) kabilinden Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı Basın Müşavirliği personeline müteveccih sunulan 'Kurumsal Habercilik Eğitimi' başladı.

AA Haber Akademisinin düzenlemiş olduğu eğitimde ibret içerikleri ve öbür konular, iştirakçilerin gereksinimleri doğrultusunda belirlendi. Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı Salonunda yapılacak eğitim, 7 Nisan'a denli sürecek.

Eğitimde mecmu 42 sayaç uygulama ve nazari ibret işlenecek.

Haber Merkezi Yayın Yönetmeni Selçuk Aval Haber Yazım Teknikleri (14 saat), Yeni Medya Haberleri Editörlüğü Muhabiri Okan Yüksel Yeni Medya Uygulamaları (4 saat), Görsel Haberler Editör Vekili Erhan Sevenler Fotoğraf Çekim ve İşleme Teknikleri (10 saat), Görüntülü Haber Editörlüğü Başkameraman Ahmet lider Görüntü Çekim ve İşleme Teknikleri (10 saat), Görüntülü Haber Editör Yardımcısı ve Montajcı Furkan Düzcan Multimedya Uygulamaları (4 saat) başlıklı mevzuları anlatacak.

Eğitimi başarıyla bütünleyen katılımcılara şehadetname verilecek.

Kaynak: AA

banner229
Son Güncelleme: 31.03.2016 12:52
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol