banner200
banner222
22 Eylül 2012 Cumartesi 13:23
“AKP Cumhuriyet değerlerini kaldırmada ısrar ediyor”
banner188
banner213
banner230
Çölaşan, “İktidarın; ülkemiz ve ulusumuz üzerine kurulu planların uygulayıcısı olduğu artık gün gibi ortadadır” dedi.

İşte Çölaşan’ın o açıklaması:

İBRETLİK KARAR
İKTİDARIN YARGISI BEKLENEN KARARI VERDİ
BU KARARI KAMU VİCDANI KABUL ETMEYECEKTİR


İktidar, Türkiye Cumhuriyeti’nin değerlerini ortadan kaldırma görevini ısrarla sürdürmektedir.
Yurt savunmasının en önemli gücü olan Türk Silahlı Kuvvetlerini etkisiz hale getirmek için, yaşamlarını ülkeleri için gözü kapalı feda etmeye hazır, yurtsever ordu mensuplarını BALYOZ adlı dava ile Silivri ve Hasdal’da tutsak eden yargı, Türkiye Cumhuriyeti’nin bağımsız yargısı değil, İKTİDARIN YARGISIDIR!
İktidarın; ülkemiz ve ulusumuz üzerine kurulu planların uygulayıcısı olduğu artık gün gibi ortadadır, bu amaçla kendi yargı sistemini, kendi yargıçlarını, mahkemelerini oluşturarak kendisine verilen görevin önünde engel oluşturan tüm ulusalcı güçleri yok etmek için çalışmaktadır. Türk Silahlı Kuvvetlerine ve aydınlarına yönelik kıyımların amacı budur.
Bu güdümlü yargı, bu gün beklenen ve aslında bilinen kararını açıklamıştır;

Karar; iktidarın yargıçları tarafından kendilerine verilen görevin sonuçlandırılmasından ibarettir ve ülkenin dirliği ve birliğinden yana olan Türk Silahlı Kuvvetleri’nin hiyerarşik yapısını bozarak, elini, kolunu bağlamak ve bertaraf etmek amaçlıdır.
Mahkemenin kararı, dava açılmadan verilmiştir, duruşmalar kurgulamadır. Yurtsever aydınlar yıllarca tutsak edilmiş, savunma hakları kısıtlanmış,hatta yok sayılmış, sahteliği kanıtlanmış delillere itibar edilmiş, sonuçta iktidarın, ülke üzerinde, bugün artık açıklıkla gördüğümüz tehlikeli amaçlarını, 2003’te gören TSK’nın komuta kademesini bertaraf eden karar bu gün yüzlerine okunmuştur.
AMA; BU KARARLAR, YARGI TARİHİNDE CUMHURİYET’E İHANET BELGESİ OLARAK YER ALACAKTIR. GELECEK KUŞAKLAR BU KARARLARI İBRETLE OKUYACAKLARDIR.
BU DAVANIN TÜM SANIKLARI BİZİM ONURUMUZDUR.


Tansel ÇÖLAŞAN
Atatürkçü Düşünce Derneği
Genel Yönetim Kurulu Adına
Genel Başkan

haberinyeri
banner229
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol