banner200
banner235
banner225
17 Nisan 2015 Cuma 14:36
Ağaoğlu kendini savunuyor küfretmedim, darp etmedim
banner188
banner213
banner230
 17-25 Aralık yolsuzluk ve rüşvet skandalına adı karışan ünlü işadamı Ali Ağaoğlu’nun, korumalarıyla inşa ettiği site sakinlerinin kurduğu dernek binasını bastı. Küfürler yağdırarak, dernek başkanı avukat Müslüm Erçetin’i darp eden Ağaoğlu saldırı sonrasında siteden helikopterle ayrıldı. Erçetin hastaneden rapor aldı.

Kapıyı kırdı, yumrukla saldırdı

Başakşehir’de Ağaoğlu My World Europe sitesinde kurulan Site Sakinleri Kalkınma ve Dayanışma Derneği üyeleri mevcut yönetimin değişmesi için bir araya geldi. Toplantı haberini alan Ali Ağaoğlu, derneğe 30- 40 kişilik bir koruma ordusuyla baskın düzenledi. Kapıyı kırarak içeri giren Ağaoğlu, dernek başkanı Erçetin’e küfürler eşliğinde yumruklu saldırıda bulundu.Görüntü sosyal medyada

Site sakinleri cep telefonu ile kaydettiği saldırı görüntülerini sosyal medyada paylaştı. Ağaoğlu içeriden çıktıktan sonra da site sakinlerine “Beğenmeyen parasını alsın, çeksin gitsin. İki tane zibidi, o.... çocuğu sebeplenecek diye buranın huzurunu bozdurmam. Burada Ağaoğlu yazıyor”’ ifadelerini kullanıyor. Erçetin polise verdiği ifadesinde Ağaoğlu’nun geçen yıl da benzer bir saldırıda bulunduğunu belirterek, “Ağaoğlu bana hitaben, ‘Sen misin o ib..’ dedi. Yüzümün sağ tarafına yumruk attı. ‘Öleceksin’ dedi” diye konuştu. Korumalarının da saldırısına uğradığını ifade eden Erçetin derneğin de dağıtıldığını, ve “S..rin gidin, artık derneğiniz yok” denilerek derneğe kilit vurulduğunu söyledi.

Ağaoğlu: Şiddet iddiaları yalan

Hürriyet gazetesine konuşan Ali Ağaoğlu, “My World Europe’yi de gezdiğim doğru. Gezi sırasında biri site ile ilgili asılsız iddialarda bulunup, saçmaladı. Bende s. git dedim. Ama şiddet iddiaları yalan” dedi. Ağaoğlu siteye helikopter ile gittiğini de doğruladı.


Cumhuriyet
banner229
Son Güncelleme: 17.04.2015 14:37
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol