banner200
banner235
banner225
Yeşim
Yeşim
12 Nisan 2015 Pazar 14:07
Karısının Telefonuna Bakan Kocaya Çıplak Selfie Şoku
banner188
banner213
banner230

Eve geldiğinde eşini sarhoş ve boynunda kızarıklarla bulan koca durumdan şüphelenip eşinin telefonuna bakınca eşinin bir adamla çıplak selfie pozlarını gördü.

İzmir'de oto aksesuar işiyle uğraşan ve iki çocuk babası olan koca işten eve geldiğinde eşini evde sarhoş ve boynunda kızarıklarla buldu.

Eşine ne olduğunu soran ve "Çocukları okula bırakıp biraz alkol aldım" yanıtından tatmin olmayan koca, eşi uyuduktan sonra eşinin telefonuna bakınca bir adamla çıplak selfie pozlarını buldu ve hem eşine hem de "öteki adama" 250 bin lira tazminat davası açtı.

EVDE SARHOŞ BULDU

İzmir'de oto aksesuar malzemeleri satan evli ve 2 çocuk babası Hakan O., iş dönüşü eve gittiğinde eşi Fatma O.'nun (32) yarı sarhoş olduğunu, yüzünde ve boynunda kızarıklıklar bulunduğunu gördü.

ALDIĞI CEVAP TATMİN ETMEDİ VE...

Eşine ne olduğunu sorduğunda genç kadın, çocukları okula bıraktıktan sonra kaldırımda oturup, Alkol aldığını söyledi. Durumdan şüphelenen genç adam, eşi uyuduktan sonra cep telefonunu inceledi. Eşinin çıplak bir adamla selfie fotoğrafları olduğunu gören Hakan O. büyük bir şok yaşadı.

TAZMİNAT DAVASI AÇTI

Hakan O., 15 yıllık eşine hem boşanma davası hem de 250 bin liralık manevi tazminat davası açtı. Hakan O. ayrıca eşiyle evli olduğunu bile bile ilişkiye giren 'öteki adam' Kenan B.'ye de 35 bin liralık manevi tazminat davası açtı.

250 BİN LİRA PARA İSTEDİ

İzmir Asliye Hukuk Mahkemesi'nde ve İzmir Aile Hukuk Mahkemesi'nde açılan iki davada fotoğraflar mahkemeye delil olarak sunuldu. Hakan O., eşi Fatma O.'dan boşanmak istediğini, hem de selfie ile ispatladığı aldatmadan dolayı kendisine 250 bin lira tazminat ödemesini, çocukları için ise aylık 750 lira nafaka ödemeye mahkum edilmesini istedi.

http://www.sondakika.com/haber/haber-ciplak-selfie-ye-250-bin-tl-tazminat-istedi-7183710/

banner229
Son Güncelleme: 12.04.2015 14:10
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol