banner200
banner222
Yeşim
Yeşim
18 Ocak 2015 Pazar 23:51
Şükrü Kızılot'un sağlık durumu
banner188
banner213
banner230

13 Ekim 2014 tarihinde beyin kanaması geçiren Hürriyet Yazarı, Vergi Uzmanı Prof. Dr. Şükrü Kızılot’un tedavi gördüğü hastaneden dün yapılan açıklamada şöyle denildi:  Beyin kanaması teşhisiyle Ankara Güven Hastanesinde tedavi edilen değerli yazarımız Prof. Dr. Şükrü Kızılot’un rahatsızlığının akut dönemi geçmiş olup, iyileşme sürecine girmiştir. En kısa zamanda sağlığına kavuşacağını umut ediyoruz.

Hayati tehlikeyi atlatan Şükrü Kızılot’un tedavi süreci devam ediyor.

Ben Uyurken…

Şükrü Kızılot’un yeni kitabı çıktı. “Ben Uyurken ...” adını taşıyan Kızılot’un 11. mizah kitabının önsözünde, “13 Ekim 2014 Pazartesi akşamı derin bir uykuya daldım. Ben uyurken güneş kaç kere doğdu ve battı, sonbahar nasıl kışa döndü, Türkiye ekonomisi nereye doğru gitti, kaç kanun değişikliği yapıldı, kaç makale yazıldı bilmiyorum...” denildi.

Önsöze, şöyle devam edildi: “Bildiğim bir tek şey var ... O da çok dinlendiğim... Bu süreçte eşim, çocuklarım ve kızkardeşim bana çok destek oldular. Onların sevgileri bana güç verdi. Ayrıca iyi dilek, temenni ve dualarını esirgemeyen ve ziyaretleri ile aileme destek olan tüm dostlarıma da teşekkür ederim. En kısa zamanda siz okurlarımla tekrar bir arada olmayı temenni ediyorum. Sadece biraz zamana ihtiyacım var. ‘Ben Uyurken...’ tam anlamıyla ben uyurken hazırlandı.”
320 Sayfa - Ocak 2015 - 22,00 TL

1. Hamur Kağıt Lüks Kapak

 
Prof. Dr. Şükrü KIZILOT

Elinizde bulunan “Ben Uyurken…” onbirinci mizah kitabım oldu. Her yıl bir yenisi eklenerek mizah kitapları serisi çoğalıyor. Ben bu durumdan çok mutluyum... Sizler de okuduğunuzda tebessümlerinize mani olamayacaksınız.
13 Ekim 2014 Pazartesi akşamı derin bir uykuya daldım. Ben uyurken güneş kaç kere doğdu ve battı, sonbahar nasıl kışa döndü, ağaçlar yapraklarını nasıl döktü, Türkiye ekonomisi nereye doğru gitti, kaç kanun değişikliği yapıldı, kaç makale yazıldı bilmiyorum…
Bildiğim bir tek şey var… O da çok dinlendiğim…
Bu süreçte eşim, çocuklarım ve kızkardeşim bana çok destek oldular. Onların sevgileri bana güç verdi.
Ayrıca iyi dilek, temenni ve dualarını esirgemeyen ve ziyaretleri ile aileme destek olan tüm dostlarıma da teşekkür ederim.
En kısa zamanda siz okurlarımla tekrar bir arada olmayı temenni ediyorum… 
Sadece biraz zamana ihtiyacım var…
“Ben Uyurken…” tam anlamıyla ben uyurken hazırlandı.
Bu kitabın hazırlanmasında emeği geçen başta Gülşen Karagöz olmak üzere Samet Kılıç ve Sultan Ünal’a teşekkür ederim.
Kitabın son şeklini alması, karikatür ve fotoğraflarla sayfa mizanpajlarının hazırlanmasında büyük çaba gösterdiler. Bu arada isimlerini burada sıralayamayacağım yüzlerce okuyucum fıkra, anekdot ve güzel sözler göndererek çok önemli katkıda bulundular. Onlara da ayrıca teşekkür ediyorum.
Umarım ilgiyle okuyabileceğiniz bir kitap olmuştur.

Sevgi ve Saygılarımla…

Prof.Dr. Şükrü KIZILOT


Dualarımız Şükrü Hocamızla…


http://www.yaklasim.com/

banner229
Son Güncelleme: 18.01.2015 23:54
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol