banner200
banner222
Yeşim
Yeşim
24 Ağustos 2016 Çarşamba 18:32
Sakarya Barosu'nda bir ilk!
banner188
banner213
banner230

2 yıllık görev süresi boyunca avukatlar için onlarca eğitim semineri ve anlaşmaya imza atan, projeler üreten, şehit yakınları ve gaziler için Baro tarihinde ilk defa gönüllü avukatlık sistemi getiren, Tüketici Hakları Merkezi, Sağlık Hukuku Merkezi, Kadın Hakları, Çocuk Hakları, Çevre Komisyonu ve diğer bir çok komisyon ve merkezleri ile önemli sosyal sorumluluklar üstlenen Sakarya Barosu bu defa da toplumdaki Baro algısını güçlendirecek tanıtım filmi ile bir ilke daha imza atıyor.

YOĞUN İLGİ

Baronun internet sitesi www.sakaryabarosu.org.tr; www.facebook.com/sakaryabaro ve www.twitter.com/sakaryabarosu hesaplarından kamuoyunun beğenisine sunulan ve önemli mesajlar içeren tanıtım videosu yoğun ilgi görüyor.

SAKARYA BAROSU SİZİN İÇİN ÇALIŞIR

“Hukukun üstünlüğü ve çocuklarımızın geleceği için Sakarya Barosu sizin için çalışır"vurgusu ile hazırlanan tanıtım videosunda "biz bu şehrin kendisiyiz" mesajı ile Baronun halkın Barosu olduğuna dikkat çekiliyor.

2.DÖNEMDE DEVAM

Ekim ayındaki seçimlerde 2.döneme hazırlanan Başkan Kazan "önümüzdeki seçimlerden sonra bu çalışmalarımızın verdiği tecrübe ile çok daha verimli ve önemli projeler gerçekleştireceğiz." diyerek önümüzdeki dönemde daha büyük bir enerji ile çalışmalara devam edeceklerini ifade etti.

http://www.habersakarya.com/sakarya-barosunda-bir-ilk/26940/

 

banner229
Son Güncelleme: 24.08.2016 18:39
Anahtar Kelimeler:
Sakarya Barosunda Bir Ilk!
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol