banner200
banner211
08 Ekim 2010 Cuma 10:09
Ankara Barosu Seçimleri 2010
banner188
banner213
Ankara Barosu Seçimlerinde beş grup yarışıyor

Eski Baro Başkanı Ahsen Coşar'ın Barolar Birliği Başkanlığı'na seçilmesiyle birlikte boşalan Ankara Barosu Başkanlığı seçimi için yapılacak genel kurula sayılı günler kaldı.
Devamı »

Ankara Barosu'nda Seçim Yarışı

(Hürriyet) Ankara Barosunda yeni yönetim ve başkanın belirleneceği seçime sayılı günler kala adaylar, başkanlık yarışı için adliye koridorlarındaki ikna turlarına hız verdi. Beş adayın bulunduğu başkanlık ve yönetim kurulu seçimi için yoğun bir propaganda çalışması içerisine girildi. Demokratik Sol, Çağdaş Avukatlar, Baroda Birlik, Devrimci Demokratlar ve Üçüncü Yol adlı avukat grupları oyların çoğunu alabilmek için kıyasıya yarışacak.
Devamı »

Av. Metin Feyzioğlu: "Statükocu tek adam yönetimi sona erdirilecek"

(Hürriyet) ANKARA Barosu Demokratik Sol Avukatlar başkan adayı Metin Feyzioğlu, “Ankara Barosu’nda statükocu tek adam yönetimi sona erdirilecek. Avukatların baroya ulaştırdıkları şikayetlerde baro havale makamı olmaktan çıkacak sorunu sahiplenecek” dedi.
Devamı »

Seçime 10 kala

Ankara Barosu Genel Kurulu 09.10.2010 (görüşmeler) ve 10.10.2010 (seçim) tarihlerinde Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde yapılacak.
Devamı »

Av. Cevat Balta Adaylıktan Çekildi
Gelen bir yoruma göre;

15.09.2010 TARİHİNDE SAAT 18:30 'DA TÜRK HUKUK KURUMUNDAKİ TOPLANTIDA YAPILAN RESMİ AÇIKLAMA İLE CEVAT BALTA, METİN FEYZİOĞLU LEHİNE ADAYLIKTAN ÇEKİLMİŞTİR. TÜM MESLEKTAŞLARIMIZA DUYRULUR.

Av. Cevat Baltanın seçim sitesindeki konuya ilişkin duyuru ise şu şekilde:

Devamı »

Çağdaş Avukatlar Grubu Başkan Adayı: Av. Ziynet Özçelik

Ankara Barosu üyesi avukatlara yeni adli yıl başlangıcı nedeniyle bir cep telefonu mesajı yollayan Çağdaş Avukatlar Grubu, Ankara Barosu 61. Olağan Genel Kurulu için baro başkan adaylarının Av. Ziynet Özçelik olduğunu duyurdu.

Devamı »

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner212