banner200
banner225
16 Haziran 2012 Cumartesi 22:10
Pen State Üniversitesi eski koç'unun başı büyük dertte
banner188
banner213

BELLEFONTE, Pa. — The Associated Press

Published

Last updated

Pennsylvania

Jerry Sandusky, The Pennsylvania State University’nin eski asistanı, bir koç..   11 Haziran pazartesi Sandusky jüri önündeydi ve 7 kadın, 5 erkek tarafından cinsel istismarla suçlanıyordu.

Savcı duruşmanın açış konuşmasında Sandusky için “ Seri bir predator gibi evsiz,  babasız çocukların durumundan yararlanarak onları cinsel olarak yıllarca istismar etmiş..” dedi.

Müştekilerin avukatı Joseph McGettigan juriye mağdurların resimlerini göstererek “ savcı size bu eylemlerin, günlerce, haftalarca, aylarca değil yılarca sürdüğünü anlatacak” dedi..

McGettigan şöyle devam etti: “ Sandusky bir eli bir mağdurun pantolonunda iken diğeri ile oral seks yapıyordu. Savcı size Sandusky’nin çocukları ikna etmek için verdiği hediyelerden örnekler gösterecek. O bazen de bu işler için Penn State futbol takımının tesislerini kullandı.”

Sandusky bu çocuklara ulaşmak için 1977 yılında kurduğu Çocuk yardım kurumunu kullandı. O kendisi bu kurum için “ vahşi sübyancılar için mükemmel bir yer.” Diyordu.

Kurbanlardan altısının hiçbir zaman babası olmamış.

Sandusky’nin kurbanları şimdi 28- 35 yaşlarında..  Görevliler mağdur tanıkların mahremiyetini korumak için salonun arka tarafına bir çatır kurdular ve çadırın kapılarını izlemeye karşı kararttılar.

Kurbanların yedisi avukat tutarken, bir tanesi başvurusunu avukatsız yaptı..

 

 

 

banner229
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol