banner200
banner235
banner225
11 Mart 2013 Pazartesi 13:22
ULUSALCILARIN DAYANIŞMA ÖRNEĞİ
banner188
banner213
banner230

Bu kez Önce İlke ÇAĞ içinde Baro Başkanımızın tüm delegelerin görüşünü alması sonucu, büyük çoğunluğun işaret ettiği KOLCUOĞLU’nun baromuzun adayı olarak ilan edilmesini tüm içtenliğimle desteklediğimi özellikle belirtmek istiyorum.

İstanbul Barosunun Ümit KOCASAKAL çevresinde kenetlendiği bu dönemde, Deneyimli bir hukukçu ve bir çok demokratik kuruluşta başkanlıklar yapıp en sonunda 6 yıl İstanbul Barosu Başkanlığını yürütmüş olan Kazım KOLCUOĞLU'nun TBB Başkanlığını üstlenmesindeki yararı önemsiyorum. 
Sevgili dostum Prof. Dr. Metin FEYZİOĞLU elbette TBB Başkanlığı için ısrarla desteklenecek bir adaydır. Belki KOLCUOĞLU'dan daha da iyi yapar bu işi… Ama bir dönem sonra görevi KOLCUOĞLU'ndan devir alsa bir kayıp değil, ULUSALCILARIN DAYANIŞMA ÖRNEĞİ olarak daha büyük bir sinerji oluşturacaktır diye düşünüyorum.
Sonuç olarak, TBB'nin Ulusalcı kazanımı için, önce KOLCUOĞLU, sonra FEYZİOĞLU başkanımız olsun, gücümüz dağılmasın…

Av. Ömer YASA


banner229
Son Güncelleme: 12.03.2013 15:05
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
Selahattin Sarıoğlu 2013-03-13 23:47:33

Sayın Üstadım, aşağıda sunduğum değerli sözlerinize başka bir şey daha eklemeyiniz lütfen. Bu şekliyle daha yararlı sonuç doğuracağını düşünüyorum, saygılarımla: "Sevgili dostum Prof. Dr. Metin FEYZİOĞLU elbette TBB Başkanlığı için ısrarla desteklenecek bir adaydır. Belki KOLCUOĞLU'dan daha da iyi yapar bu işi…"