banner200
banner235
banner225
22 Mayıs 2013 Çarşamba 01:43
Metin Feyzioğlu Türkiye Barolar Birliği Aday Listesini açıkladı...
banner188
banner213
banner230
Feyzioğlu, Türkiye Barolar Birliği Yönetim, Disiplin ve Denetleme Kurulu aday listelerini ilk olarak www.adaletbiz.com haber sitemize açıkladı.

TBB Başkan adaylarından olan Metin Feyzioğlu, listesini açıklayan ilk başkan adayı oldu.

TBB Başkan adaylarından, aday listesini ilk olarak açıklayan Feyzioğlu, TBB delegeleri için şu açıklamalarda bulundu;

"Son gün hesaplarıyla seçim günü yayınlanan, zihinlerde soru işaretleri yaratan bir liste ile huzurunuza çıkmak istemedik. Bu nedenle, listemizi önceden yayınladık.
Türkiye Barolar Birliği Başkanlığı seçimlerinde desteğinizle bizleri onurlandırmanız halinde, büyük önder Mustafa Kemal Atatürk’ün dediği gibi, dinlenmemek üzere yola çıkacağız. Daima hukukun üstünlüğünü savunacak, her türlü hukuk dışı uygulamaya karşı duracak, mesleğin ve meslektaşın korunması için omuz omuza mücadele edeceğiz" dedi.İşte merakla beklenen liste!

Av.Metin Feyzioğlu Türkiye Barolar Birliği Aday Listesi'ne ulaşmak için TIKLAYINIZ.


Adaletbiz/Yeşim TURAN
banner229
Son Güncelleme: 22.05.2013 17:16
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
Atatürkçü Avukat 2013-05-22 11:07:47

Öncelikle Büyük Başkan FEYZİOĞLU''nu bir kaç gün önceden listesini açıklamasından ötürü tebrik ediyorum ve de kutluyorum.Yine geniş ufkunun sonucu olan farklılığını gösterdi.Ancak bir şeyi merak ediyorum.Eminimki listesindeki değerli meslektaşlarım sonuna kadar hak ediyorlar.Fakat bu listede Malatya Delegesi olan Av.SARIOĞLU''nun adını görmeyi umuyordum.Ben Atatürkçü ve Ulu önderimizin ilkelerini her daim savunan bir Avukatım.Bu seçim sürecinin başında Feyzioğlu'nu desteklemiyordum.Doğrusu karar vermiş değildim.Ancak Av.SARIOĞLU'nun yazılarını okudum.Okumaya da devam ettim.Sayın Malatya Delegesi çok ince tespitlerde bulunuyordu ve diyebilirm ki kafamdaki soru işaretlerine cevap oldu yazıları ve Sayın Değerli Başkanım FEYZİOĞLU'nu desteklememin Ülkemiz bütünlüğü ve Milli mücadele için gerekli olduğu fikri netleşti kafamda.O açıdan Ben Sayın Av.Selahattin SARIOĞLU' yu listede görmek isterdim.Ancak demekki böyle doğru görülmüş.Sayın Başkanım FEYZİOĞLU'nun takdirine inanıyorum.KAZANACAĞIZ