banner200
banner222
03 Nisan 2013 Çarşamba 10:03
Berra Besler Feyzioğlu dedi.
banner188
banner213
banner230

TBB BAŞKAN YARDIMCISI VE İSTANBUL BAROSU DELEGESİ AV. BERRA BESLER’DEN FEYZİOĞLU’NA AÇIK DESTEK

Türkiye Barolar Birliği Başkan Yardımcısı ve İstanbul Barosu Delegesi Avukat Berra Besler yaptığı açıklama ile 25-26 Mayıs tarihlerinde yapılacak TBB seçimlerinde Başkan adayı olarak Ankara Barosu Başkanı Avukat Metin Feyzioğlu’nu desteklediğini ilan etti. Avukat Besler’in destek açıklamasında şu ifadeler yer aldı:


 “Ülkemizde, özellikle hukuk alanında yaşanan ciddi olumsuzluklar karşısında son derece önem arz eden Türkiye Barolar Birliği Olağan Genel Kurulu’nun yaklaştığı şu günlerde; hepimizin, özveriyle, mesleğimize, meslektaşlarımıza, savunmaya sahip çıkmak, kimseyi ötekileştirmeden, ayrıştırmadan birleştirici bir anlayışla hareket etme sorumluluğumuz bulunmaktadır. Olayları dikkatle izleyen ve adayları yakinen takip eden ve tanımaya çalışan bir meslektaşınız olarak Türkiye Barolar Birliği Başkanlığı için isimleri geçen adaylardan kendi adıma Ankara Barosu Başkanı Sayın Feyzioğlu’nu destekleme kararı aldım. Gençliği, enerjisi ve hukukun üstünlüğünü egemen kılma kararlılığını gösteren Sayın Av. Metin FEYZİOĞLU’na mücadelesinde başarılar diliyor ve bu kararımı sayın meslektaşlarımla saygıyla paylaşıyorum.”dedi.


 

banner229
Son Güncelleme: 04.04.2013 10:43
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
Av.Aytekin Ozan 2013-04-04 13:02:24

Sayın Av.Berra Besler'in tesbit ve önerisine katılıyorum.Türkiye Barolar Birliği Başkanlığı için Sayın Av.Metin Feyzioğlu'nu yürekten destekliyorum.

Avatar
Hasan 2013-04-04 19:35:50

Berra Besler, Feyzioğlu'na destek gerekçesini açıklarken "gençliğine ve enerjisine" vurgu yapmış. Bunlar önemli ve gerekliydi de, kendisi neden 70 yaşında İstanbul Barosu'nda TBB Başkan adaylığı için Kazım Kolcuoğluyla yarıştı? Genç ve enerjik olduğunu mu düşünüyordu o sırada? İstanbul Barosu'ndan kendisine yalnızca 2-3 delege desteği çıktığı için ve Ahsen Coşar'ın yönetimine girmek şansının tamamen ortadan kaltktığını gördüğü için mi saf değiştirdi?

Avatar
Av.Ali ELİBOL-Gaziantep Barosu Başkanı 2013-04-06 19:28:09

Sayın Av. Berra Besler, Dürüst,çalışkan ve TBB'ni en iyi bilen isimlerden birisidir.Bu anlamlı ve samimi kararı TBB seçimi için hayırlı olsun.