banner200
banner222
Yeşim
Yeşim
03 Eylül 2015 Perşembe 00:33
Avukat, "Kiralık Katilim Var" İddiasına Facebook Fotoğraflarıyla Suç Duyurusu
banner188
banner213
banner230

Bursalı avukat, davalı olduğu sekreter kızın, "Kiralık katil tuttular. Evden dışarı çıkamıyorum." iddiaları üzerine, genç kızın sosyal medyadaki eğlence fotoğraflarını paylaştı.

Bursalı avukat, davalı olduğu sekreter kızın, "250 bin lira verip kiralık katil tuttular. Evden dışarı çıkamıyorum." iddiaları üzerine, genç kızın sosyal medyadaki fotoğraflarını delil olarak gösterip kendisine iftira atıldığı gerekçesiyle suç duyurusunda bulundu.

"HER GÜN TEHDİT EDİLİYORUM" DEMİŞTİ

Geçen yıl nisan ayında iş görüşmesi için gelen sekreter C.Ç.'ye (20) kendi doğum günü partisinde ikram ettiği kola ve çayın içine etanol koyup cinsel istismarda bulunduğu iddia edilen Bursa Barosu avukatlarından sanık Ö.Ç.'nin karar duruşması öncesi şok bir gelişme yaşandı. Geçen duruşma öncesinde konuşan mağdure C.Ç.'nin, "Bir buçuk yıldır evden dışarı çıkamıyor, camdan bile bakamıyorum. Beni öldürmeleri için 250 bin liraya kiralık katil tutuldu. Sürekli tehdit ediliyoruz ve kaçıyoruz. Evimde camdan dışarı bakamıyorum. Her gün evin önüne birileri geliyor, tehdit ediliyoruz." şeklindeki açıklamaları başına dert oldu.

SOSYAL MEDYADAKİ EĞLENCE FOTOĞRAFLARINI DELİL OLARAK SUNDU

Bu beyanları yüzünden kendisine iftira atıldığını ileri süren tutuksuz sanık Avukat Ö.Ç. savcılığa başvurdu. Olaydan sonra mağdure C.Ç.'nin sosyal paylaşım sitesinde paylaştığı eğlence fotoğraflarını delil olarak mahkemeye sunan Avukat Ö.Ç., "Mağdure tehdit edildiği için evden çıkamadığını ve benim onu öldürmem için kiralık katil tuttuğumu ileri sürmesine rağmen sosyal paylaşım sitesinde eğlence fotoğrafı paylaşıyor. Kiralık katili olan ve evden dışarı çıkmadığını söyleyen mağdurenin bu fotoğraflarını delil olarak dosyaya koyduk. Bana attığı iftiradan dolayı cezalandırılmasını istiyorum." dedi.

SUÇLAMALARI REDDETTİ

Kendisi hakkındaki suçlamaları da reddeden Ö.Ç., daha önceki duruşmalarda, "Bilirkişi raporlarına göre, mağdurenin iç çamaşırında bana ait sperm izine rastlanmadı. Bana yönelik bir iftira ile karşı karşıyayım. Zaten mağdurenin adli tıp raporlarında bakire olduğu anlaşılmaktadır. Adaletin yerini bulacağına inanıyorum." demişti.


http://www.haberler.com/kiralik-katilim-var-iddiasina-facebook-7652657-haberi/

banner229
Son Güncelleme: 03.09.2015 00:52
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol